Louisa May Alcott

Louisa May Alcott

:

:

Cena:


Relacje nad przepaścią – jak je naprawić lub kiedy warto z nich zrezygnować

Autor: Ilse Sand

Jak zbliżyć się do osoby. z którą utraciliśmy kontakt lub od której się oddaliliśmy? Czy można odzyskać zaufanie i otwartość w zniszczonej relacji? Co zrobić. by przywrócić chemię w związku? A gdy nie ma już wyjścia. jak odpowiednio się pożegnać?

„Gdyby chciała. sama by podjęła próbę kontaktu”. „Na pewno jest na mnie zły”. W przypadku chęci zrobienia pierwszego kroku w odbudowaniu relacji. wymówek i argumentów przeciw nigdy nie brakuje. Dlatego by popracować nad relacją. trzeba znaleźć w sobie odwagę. Nie tylko. by wyjść z inicjatywą. ale i by być gotowym na konfrontację.

Możesz zdecydować. że będziesz walczyć o swoją relację. albo że chcesz z niej zrezygnować. Możesz sprawić. by w miarę możliwości ponown

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Oliver Twist z angielskim. Zestaw 3 ebooków

Autor: Marta Owczarek

 

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Oliver Twist” Charles Dickens (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

:

Cena:


Króliki z Ravensbrück

Autor: Ellory Anna

Nadzieja nie umiera nigdy. nawet w czasach największego mroku.

Berlin. rok 1989. W dniach upadku muru wzniesionego pomiędzy Wschodem a Zachodem Miriam Winter opiekuje się swoim umierającym ojcem. Ciężko chory człowiek powtarza jedno imię: Frieda. To imię oraz obozowy numer. odkryty niespodziewanie na jego nadgarstku. pod paskiem zegarka. naprowadzają Miriam na trop strzeżonej od lat tajemnicy.

Szukając informacji na temat jego przeszłości. Miriam zagląda do szafy w pokoju matki. Wśród rzeczy po niej znajduje kobiecy pasiak. a w nim zaszyte dziesiątki listów pisanych przez tajemniczą Friedę do ojca Miriam. Heinricha. Listy te opowiadają o ‚królikach’ z Ravensbrück. czyli więźniarkach poddawanych okrutnym eksperymentom medycznym. a słowa i zdania rozsiane wśród opisów ich cierpienia i poświęcenia układają się w historię miłości. którą Heinrich przez blisko pół wieku skrywał na dnie swojego serca.

Zainspirowana niezwykłym losem kobiet z hitlerowskiego obozu. Miriam postanawia zburzyć mury. którymi sama się otoczyła. Nadzieja bowiem nie umiera nigdy. nawet w czasach największego mroku.

Niezwykła i głęboko poruszająca powieść. która trzyma w napięciu do samego końca.

Mary Chamberlain. autorka powieści ‚Krawcowa z Dachau’

Porywająca. przerażająca. chwytająca za serce lektura.

Jill Mansell. pisarka i dziennikarka ‚Sunday Times’

Anna Ellory mieszka z rodziną w Bath. w Wielkiej Brytanii. Jest zawodową pielęgniarką. a ‚Króliki z Ravensbrück’ to jej literacki debiut. do którego prawa zostały sprzedane do 12 krajów. W tej chwili autorka pracuje nad kolejną powieścią.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


1

:

:

Cena:bumerango, nalewki pdf, magdalena ogórek książki, sekret byrne, sokołowski jarosław, małżeńska gra pdf, zarządzanie zasobami ludzkimi literatura, mężczyzna od a do z, to, co zostawiła, efekt lucyfera dlaczego dobrzy ludzie czynią zło, bawimy się w polski pdf, przygody mikołajka pdf, dzieci prawdy i zemsty, jones amo, heczko…