ISBN

ISBN

9788381795142: Wydawnictwo

Format

46.2: https://woblink.com/ebook/yokai-agnieszka-szurek-michael-dylan-foster-shinonome-kijin-154261u

Cena:


ISBN

9788381474139: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/run-away-weronika-dobrzyniecka-154287u

Cena:


Mgły Tangeru

Autor: Cristina Lópe Barrio

Przelotny romans. Magiczne miasto. Tajemnica. którą porwał wiatr.

W grudniu 1951 roku Paul Dingle zaginął bez śladu w tangerskim porcie. Ponad 60 lat później. Flora Gascón podejrzewa. że był to ten sam człowiek. w którym zakochała się podczas przelotnego romansu w Madrycie. Wspólnym mianownikiem są Mgły Tangeru. powieść. która leżała na nocnym stoliku Paula.

Flora wyrusza do Tangeru. by odnaleźć autorkę książki. jedyną osobę. która może wyjaśnić jej. kim był jej kochanek i jak może go odnaleźć. Kobieta szybko orientuje się. że sama musi dopisać zakończenie tej historii. Wyprawa staje się podróżą w głąb siebie i pozwala odkryć Florze. kim tak naprawdę jest.

Miłość i tajemnica w mieście o fascynującej przeszłości.

Cristina López Barrio urodzona w Madrycie prawniczka. która porzuciła karierę na rzecz pisania. Za swoją debiutancką powieść zdobyła nagrodę Villa de Pozuelo de Alarcón. za drugą powieść Ogród wiecznej wiosny otrzymała tytuł literackiego odkrycia roku. Mgły Tangeru znalazły się w finale Premio Planeta 2017.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99agnieszka kościółek, day leclaire, dawkins bóg urojony, nowa tożsamość pdf, przeszkody małżeńskie, poznanie boga, jestem dzieckiem książek, anna bednarczyk, kaizen książka, bukareszt. kurz i krew, polskie autorki, maciej krawczyński, mario giordano, tajna wojna stalina, baldurs gate 2 poradnik, bracia slater 2 pdf, sex mobi, tłumacz polski łacina, równanie kedem-katchalsky’ego, ryrych katarzyna, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf, harlan coben jeden fałszywy ruch, poza horyzontem…