Mów i zwyciężaj

Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  ISBN

  9788366381032: Wydawnictwo

  Format

  29.9: https://woblink.com/ebook/ksiaze-cieni-aleksandra-polak-161775u

  Cena:


  Kocur

  Autor: Katarzyna Pietrzak

  Porachunki gangów. intrygi. morderstwa. strzelaniny…

  Eric Owen prowadzi normalne życie. choć w jego przypadku słowo „normalne” oznacza uzależnieniu od adrenaliny i zabijania. Chłopak jest geniuszem zbrodni chociaż planowanie kolejnych kroków idzie mu coraz oporniej od momentu. kiedy po raz pierwszy popełnia błąd. Jego ego powoli zaczyna się sypać. a on sam nie jest w stanie myśleć racjonalnie. Po otrzymaniu zlecenia na jednego z dwóch bossów. którzy toczą walkę w stanie New Jersey. rozpoczyna walkę z czasem. Zadanie powoli zaczyna go przerażać. a wszystko potęguje fakt. że musi się zajmować natrętną adoratorką i przechodzącym kryzys przyjacielem. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. kiedy przez przypadek chłopak porywa kota drugiego z mafiosów. na którego otrzymał zlecenie. 

  <

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 33.6


  :

  :

  Cena:


  Na ostrzu skalpela. 50 lat z życia chirurga

  Autor: Robert T. Morris

  Życie i śmierć na stołach operacyjnych na przełomie XIX i XX wieku!

  Wspomnienia wybitnego chirurga z okresu. gdy operacje trwały godzinami i często z błahych powodów kończyły się zgonem pacjenta – śmiertelność chirurgiczna wynosiła wtedy nawet 79 procent. Same operacje nierzadko przeprowadzane były w domach pacjentów. do narkozy służył eter. a cięcia były tak głębokie i obszerne. że wielu pacjentów wykrwawiało się podczas zabiegów na śmierć.

  Książka Roberta T. Morrisa daje nam doskonały wgląd w to. jakie warunki panowały w szpitalach jeszcze sto lat temu. jak na przestrzeni wieków rozwijała się medycyna i jak ważną rolę odgrywały wnioski wyciągane po każdej przeprowadzonej operacji. zwłaszcza nieudanej.

  Wydawnictwo: Replika

  Cena:


  Tabu

  Autor: Bernadeta Prandzioch

  Każde miasteczko ma swoje mroczne tajemnice. Zapraszamy na Mazury!

  „(…) Czuł się jak w potrzasku. nerwowo wodził wzrokiem z jednej strony na drugą. Miał coraz mniej czasu. coraz mniej powietrza. pomieszczenie się kurczyło. pochłaniało przestrzeń. Wydawało mu się. że jest coraz bliżej rozwiązania. że jeśli pozwoli sobie poddać się temu uczuciu. przypomni sobie. co się wydarzyło. Musiał przetrwać ten lęk. Zacisnął powieki i wkroczył z powrotem w ciemność. Przywołane z pamięci obrazy zaczęły wirować. próbował je uchwycić. lecz one wciąż mu umykały. Słyszał jakiś stłumiony krzyk. głuche uderzenie. czuł gałęzie smagające go po twarzy i ramionach. nierówności drogi. Biegł. na pewno biegł. Przed czym uciekał?”

  Skazany przed laty za morderstwo pacjent szpitala psychiatrycznego Zygmunt Milewski próbuje popełnić samobójstwo. Jeden z psychiatrów. Wiktor Janosz. zaczyna interesować się jego przypadkiem i z pomocą znajomego policjanta wraca do dawno zamkniętej sprawy. Ku swojemu zdziwieniu napotyka jednak mur milczenia. a nawet wrogości. Niechęć potęguje fakt. że Wiktor jest w miasteczku obcy. przyjechał tutaj z Warszawy z powodu problemów osobistych i zawodowych. Mimo to nie odpuszcza. a zawikłane tropy prowadzą go w odległą. przed- i powojenną przeszłość Węgorzewa-Angerburga i jego mieszkańców. W śledztwie pomaga mu młoda dziennikarka. Judyta Socha. Jakie tajemnice spokojnego małego miasteczka z niegdysiejszych Prus Wschodnich wyjdą na jaw?

  Wydawnictwo: REBIS

  Cena: 29.9


  Kreatywność S.A.

  Autor: Amy Wallace

  „Kreatywność” to książka dla menedżerów. którzy chcą budować wraz ze swoimi współpracownikami środowisko pracy oparte kreatywności oraz jak. poprzez odrzucenie konwencji. usprawniać procesy w firmie. To także pierwszy wgląd za kulisy wytwórni filmów animowanych Pixar.

  Dzięki niej możemy zajrzeć na spotkania. autopsje. narady „zespołu mózgowców’ (Braintrust). podczas których powstawały jedne z najpopularniejszych filmów w historii kinematografii. W założeniu jest to książka o tym. w jaki sposób można zbudować w firmie kreatywną kulturę – ale również. jak pisze sam współzałożyciel i prezes Pixara. Ed Catmull. „wyraz idei. które według mnie pozwalają wyzwolić w nas to. co najlepsze’.

  Od blisko dwudziestu lat Pixar zajmuje dominującą pozycję w świec

  19.9: https://woblink.com/ebook/domek-przy-plazy-patrycja-zarawska-beth-reekles-156530u

  Cena:  polska prowincja, narzeczona na chwilę monika serafin, wacław potocki wojna chocimska, confiteor, niezgodziński wytrzymałość materiałów, sąsiedzi gross, sen alicji, stowarzyszenie umarłych poetów streszczenie filmu, stuhrmówka, paweł bryła, ossendowski przez kraj ludzi zwierząt i bogów, ewa folej, przylebski, agata lewandowska, hyperion book, sprawdzian biologia genetyka klasa 3 gimnazjum, zabić sarai pdf, elite pdf, zakazana historia ludzkości pdf…