Ucieczka do Irlandii

Ucieczka do Irlandii

Autor: Jane Porter

Rowan Argyros uwiódł Logan. a rano zorientował się. że Logan jest córką Daniela Copelanda. człowieka. który zrujnował jego rodzinę. Rozstali się w gniewie. jednak po trzech latach ich drogi znowu się krzyżują. Kiedy umiera ojciec Logan. znany oszust. firma Rowana dostaje zlecenie. by zapewnić Logan bezpieczeństwo. Proponuje jej wyjazd do swojego zamku w Irlandii. Wtedy dowiaduje się. że zlecenie obejmuje również dwuletnią córkę Logan…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Punkt zwrotny

Autor: Danielle Steel

Bill po rozwodzie z żoną arystokratką całkowicie poświęca się pracy. Stephanie usiłuje pogodzić karierę z wychowaniem ukochanych synów. Wendy tkwi w związku bez przyszłości. a przystojny Tom łamie kobietom serca. lecz żadnej nie pozwala się do siebie zbliżyć.

Pewnego dnia zostają zaproszeni do Paryża na prestiżowe szkolenie z udzielania pomocy ofiarom katastrof. Miasto miliona świateł oferuje im ekscytującą przygodę i mnóstwo możliwości.

Jednak nowe umiejętności przydadzą się im szybciej. niż myśleli. Kiedy w mieście dochodzi do ataku. natychmiast zostają zaangażowani do pomocy.

Czy decyzje. które będą musieli podjąć w ułamku sekundy. zaważą na ich dalszym życiu?

Dla kogo paryski wyjazd okaże się prawdziwym punktem zwrotnym?

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Dlaczego mamusia pije. Pamiętnik wyczerpanej mamy

Autor: Gill Sims

Przygotujcie miskę popcornu. usiądźcie wygodnie na kanapie i zapnijcie pasy – oto bowiem Gill Sims. naczelna propagatorka rodzicielstwa bez filtrów. wjeżdża na salony. Jeśli czasem tęsknicie za erą sprzed macierzyństwa. place zabaw uważacie za najnudniejsze miejsca na świecie i oddałybyście wiele. by wieczory ze Świnką Peppą zmienić na cykliczne spotkania z koleżankami przy winie – to pozycja dla Was.

Lektura zabawnego i zarazem przerażająco autentycznego dziennika styranej matki. skrzyżowanego z roastem na parenting. to idealny pretekst. by na dobre porzucić myśli o dopłacie 500+’.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 24.99


Gra na cztery

Autor: Hanna Cygler

Dobrze nastrojone emocje.

Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie się przekłada na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki powieści: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii. menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka.

Trudne relacje z mężczyznami. toksyczne związki rodzinne. mroczne tajemnice. rywalizacja z kolegami muzykami. którzy nie przebierają w środkach. by dostać się na muzyczny top – zajmowanie się na co dzień kulturą wysoką nie chroni przed takimi problemami. Czy sobie z nimi poradzą? Gra na cztery. współczesna powieść obyczajowa. w charakterystyczny dla autorki lekki sposób – momentami zabawny. to znowu wzruszający – opowiada o życiowych i emocjonalnych sprawach kobiet. które żyją nie tylko muzyką.

Wyda: REBIS

Cena: 32.9


Jezus z Nazaretu

Autor: Benedykt XVI

Ta część bestsellerowego tryptyku Benedykta XVI mówi o ostatnich ośmiu dniach ziemskiego życia Jezusa. czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową a Niedzielą Zmartwychwstania. Krok po kroku papież przygląda się gestom i słowom Mesjasza. jak również otaczających Go ludzi – apostołów. uczonych w Piśmie. a także Jego katów – pytając. co mówią one współczesnemu człowiekowi.

W Przedmowie do części pierwszej powiedziałem. że moim pragnieniem było ukazanie „postaci i orędzia Jezusa”. Z odrobiną przesady można by powiedzieć. że chciałem znaleźć rzeczywistego Jezusa. W drugiej części zadanie to było (…) trudniejsze niż w pierwszej. ponieważ w niej dopiero spotykamy decydujące słowa i wydarzenia z życia Jezusa. (…) Jeśli. rzecz jasna. pozostają jak zawsze jakieś szcze

37.99: https://woblink.com/ebook/tylko-przezyc-sylwia-winnik-143927u

Cena:kuchnia indyjska książka, fenomen facebooka, starożytność literatura, przeklęty książę erin watt pdf, nowe przygody mikolajka, wampir z zagłębia książka, słownik filozoficzny, jama sienkiewicza, edward morgan forster, mgły toskanii, obraz starości w literaturze, fallout 4 nuka world poradnik, jo nesbo nowa książka, życie po życiu moody, molicka, byleby czy byle by, ebook darmowy, ksiazki w pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin