Do trzech razy miłość

Do trzech razy miłość

Autor: Magdalena Trubowicz

Czy szczęśliwe zakończenia są możliwe?

Marta jest właścicielką pensjonatu. ale nie lubi zarządzać biznesem. Woli za to spędzać czas na wypiekaniu słodkości. Aby unowocześnić pensjonat. jej mąż zatrudnia włoskiego kucharza. Jednak zamiast pracować. Enzo czaruje swoimi wdziękami wszystkie kobiety.

Kiedy w wyniku pomyłki dwa przyjęcia weselne zostaną zaplanowane na ten sam termin. Marta będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę. aby na czas przygotować obie uroczystości. Zwłaszcza że w pensjonacie jest tylko jedna sala weselna.

Zaplanowanie idealnego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Szczególnie kiedy wymarzona sala jest już zajęta. a w pobliżu kręci się przystojny kucharz.

Czy śluby dojdą do skutku? I jak bardzo w pensjo

:

Cena:


Kurs na miłość

Autor: Roma J. Fiszer

Warto dać sobie jeszcze jedną szansę.

zamiast pochopnie zejść z drogi miłości…

Wojciech i Joanna. oboje po nieudanych związkach. spotykają się przypadkowo w gdyńskiej marinie. Spotkanie kończy się „gęsią skórką” u obojga. co staje się impulsem do umówienia się „za rok”. a wreszcie do odbycia wspólnego. półrocznego rejsu. Gdy w dalekich portach i na morzu będą odkrywać swoje pasje i charaktery – ich wzajemna ekscytacja wzrośnie. Los jednak sprawi. że podróż jachtem dla Joanny potrwa tylko miesiąc. A kiedy nastąpi rozłąka. Joanna nie ma wątpliwości. że to. co czują – to po prostu miłość. Chociaż zanim to sobie wyznają. ich relacje będą meandrować. czekają ich też dziwne zdarzenia. z odkrywaniem tajemnic o sobie włącznie.

Pamięć o miłosnym unies

21.9: https://woblink.com/ebook/jak-powiedziec-swiatu-ze-zyjemy-marta-aleksandra-suslo-181920u

Cena:


Judgment at Chelmsford

Autor: Charles Williams

„Judgement at Chelmsford” is a pageant play. written for a church setting. The author Charles Williams (1886-1945). who was a British theologian. playwright. novelist and poet. was commissioned to produce this play to mark the 25th anniversary of The Diocese of Chelmsford in 1939. In it. he created a huge. sprawling drama about the history of Chelmsford. Eight episodes. a prologue and epilogue. make this a formidable work. It was intended to be a large-scale pageant play and explores both historical and spiritual themes. Thus the complete pageant offers a representation not only of the history of the diocese. but of the movement of the soul of man in its journey from the things of this world to the heavenly city of Almighty God.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Kraków przez uchylone drzwi.

Autor: Sławomir Mikrut

Kraków przez uchylone drzwi to podróż do zaginionego miasta. które w postaci ukazanej na zamieszczonych fotografiach nigdy nie istniało. Fotografia jest iluzją. Nigdy. czytelniku. nie wierz w to. co zobaczysz na zdjęciach. Ktoś chce Ci przekazać swoją wizję i każe w nią uwierzyć… Fotografia stereoskopowa miała być prawdziwym wizerunkiem świata – powstała w połowie XIX w.. przez sto lat gościła w mieszczańskich salonach. Molierowski pan Jourdain odkrył. że od 40 lat mówi prozą. podobne odkrycie zrobili fotografowie: zapragnęli zostać prozaikami. Swymi stereoskopowymi zdjęciami chcieli okiełznać otaczającą ich przestrzeń i pokazać prawdę. Jak im się to udało. oceń sam.

W książce. prócz zawartego we wstępie wprowadzenia w istotę tworzenia obrazów przestrzennych. u

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Marysieńka Sobieska. Autoportret

Autor: Janina Lesiak

Marysieńka Sobieska: wiek nie do końca ustalony. pochodzenie niepewne. wykształcenie przeciętne. inteligencja powyżej normy. spryt zaskakujący. temperament chłodny. uroda zniewalająca. ambicja niezmierzona. znak zodiaku Rak. królowa Polski od roku 1774 do 1796. Ukochana małżonka Jachniczka. czyli króla Jana III Sobieskiego. Pani na Wilanowie. Nimfa. Róża. Bukiet. Esencja. Astrea – czyli „jedyne serca i duszy kochanie”. kobieta o dwóch skrzydłach: purpurowym. miłosnym i pulsującym erotyzmem. oraz ciemnym: niejasnym i nieposkromionym w pragnieniu zaszczytów. hołdów i „taburetu” w Wersalu.

Janina Lesiak próbuje pokazać Marię Kazimierę po swojemu. czyli szukając w jej losach radości i smutków bliskich każdej kobiecie i pomagając królowej namalować autoportret. który przybliży j

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99różaniec jan paweł ii, marek dziekan, flaga gieruszyńska, myslenie krytyczne, stosunki polski z sąsiadami, bóg a nauka einstein pdf, gordian melissa darwood pdf, ciemniejsza strona greya pdf, bawimy się w polski pdf, witold srokosz, kimberley freeman, inwigilacja pdf, uciekinier stephen king, podróż cilki, magiczne drzewo czerwone krzesło tekst pdf, niezdobyta pdf, zdrada i śmierć, zanim wyjedziesz w bieszczady…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin