Cicha noc

Cicha noc

Autor: Danielle Steel

Jednak tragiczny wypadek. w którym ginie mama Emmy. niszczy wszystko. Dziewczynka. niesprawna i dotknięta amnezją. zamieszkuje ze swoją ciotką. Whitney. kobietą bezdzietną. niezależną i całkowicie poświęcającą się karierze.

Kiedy w życiu Whitney pojawia się bezbronna. wymagająca opieki siostrzenica. kobieta postanawia zrobić wszystko. aby jej pomóc. choć nie jest pewna. czy starczy jej sił. Nie wie jednak. ile cudów może się zdarzyć. gdy odważymy się otworzyć przed kimś serce.

Najnowsza powieść Danielle Steel przypomina o nieprawdopodobnej sile miłości. która niczym cicha noc po wieczornej burzy potrafi ukoić niespokojne serca.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 35.99


Moje szkolne życie

Autor: Sophie Dieuaide

Gdy chodzi się do szkoły. czasami drobiazg wystarczy. by wszystko się skomplikowało: niezbyt modne ubrania. trochę za dużo nieśmiałości. Mam na imię Julia. mam 14 lat i jestem specjalistką od cudzych kłopotów! Razem z moją najlepszą przyjaciółką. Sabine. stworzyłyśmy małą agencję doradczą. Rozwiążemy każdy problem. z którym borykają się nasi koledzy ze szkoły: miłosny. rodzinny czy wizerunkowy. Za rozsądną cenę! O ile nie przeszkodzą nam w tym okoliczności…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9profanacje, świat ktory nie nadejdzie, piotr kąkol, wespazjan trybun rzymu, małgorzata niewiadomska cudak, ajahn brahn, jak schudnąć 25 kg, książki w pdf za darmo, task force 50, instytut świadomości kwantowej, nawiedzona, ibuk uw, frankl człowiek w poszukiwaniu sensu, michał herer, freddie mercury i ja pdf, prawo pracy książka pdf, tylko dla ciebie vi keeland pdf chomikuj…