Na krańcu świata

Na krańcu świata

Autor: Caitlin Crews

Małżeństwo Susannah i Leonidasa było zaaranżowane. mimo to Susannah miała nadzieję na szczęśliwy związek. Jednak Leonidas w noc poślubną zostawił ją i wyjechał w interesach. Zaraz potem dowiedziała się. że jego samolot się rozbił. Ponieważ nie znaleziono ciała. Susannah z pomocą detektywów rozpoczyna poszukiwania. Po czterech latach natrafia na ślad Leonidasa w Górach Skalistych. Bez wahania wyrusza. by odnaleźć męża i poznać prawdę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zaraza

Autor: Laura Thalassa

Przybyli na Ziemię – Zaraza. Wojna. Głód i Śmierć – czterej jeźdźcy pędzący na cztery strony świata na dzikich wierzchowcach. Zdolni zniszczyć całą ludzkość. Przybyli na Ziemię. by zakończyć nasz żywot.

Kiedy Zaraza pojawia się w mieście Sary Burns. pewne jest tylko jedno – wszystkich jej bliskich i znajomych czeka śmierć. No. chyba że ktoś powstrzyma przystojnego jeźdźca.

Szkoda tylko. że tym kimś okazała się Sara i nikt nie uprzedził jej. że Zarazy nie można zabić…

W tej chwili ciągle żywy i bardzo wkurzony jeździec więzi ją. pragnąc jej cierpienia. Jednak im dłużej przebywa w jej towarzystwie. tym dziwniejsze są jego uczucia do niej… a jej do niego.

Sara wciąż może uratować świat. ale żeby to zrobić. będzie musiała wiele poświęcić…

29.9: https://woblink.com/ebook/zycie-cie-kocha-lili-anna-h-niemczynow-153966u

Cena:robert caldini, fizjologia człowieka książka, dziewczyny z dubaju pdf, ratzinger książki, szczegółowe streszczenie szatan z 7 klasy, porąb i spal pdf, nowy dom na wyrębach 2 audiobook, czy mnie słyszysz, vincent pdf, katarynka książka pdf, szaraki ufo, cialdini wywieranie wpływu na ludzi audiobook, robert saviano, dziewczynka która widziała zbyt wiele, stalin terror absolutny, marta leśniakowska, skazaniec tom 8, agnieszka chylińska książka, morderstwie w orient expressie test…