https://woblink.com/product-publication/download/189142/epub

https://woblink.com/product-publication/download/189142/epub

1:

:

Cena:


Jeszcze raz

Autor: Agata Przybyłek

„Jeszcze raz” to historia o tym. jak cienka jest granica między obsesją a miłością. I jak łatwo ją przekroczyć. 

Agata nie potrafi pogodzić się z odejściem Alana. Porzuca swoje dotychczasowe życie i postanawia odzyskać ukochanego. Pełna nadziei. chce mu pomóc uporać się z problemami. Nie spodziewa się jednak. że tak trudno odbudować raz utracone zaufanie. I że jej miejsce w sercu Alana zajmuje ktoś. komu trudno będzie dorównać. 

Niezwykle ciepło przyjęta przez czytelniczki powieść ‚Bez Ciebie’ doczekała się chwytającej za serce kontynuacji. Te książki mogą wreszcie zagościć na Twojej półce – sięgnij po nowe wydania bestsellerowych. wzruszających historii od Agaty Przybyłek!

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


:

: Skarpa Warszawska

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/189142/epub

1:

:

Cena:


Pałac w Moczarowiskach

Autor: Maria Ulatowska

Zapraszamy do Pałacu w Moczarowiskach. najdziwniejszego na świecie miejsca. gdzie wszystko może się wydarzyć.

W żyrandolach płoną świece. słychać szelest sukien. stary kamerdyner pilnuje dawnych rytuałów. Tuż za bramą znika sygnał telefonu. Internet nie działa. a o elektryczności lepiej zapomnieć. Otoczony lasami Pałac. chociaż mieści się tu hotel. nie przyjmuje zwyczajnych gości. Nie wystarczy móc zapłacić za pobyt; arystokratyczne pochodzenie i koligacje też nie są przepustką. gdyż właściciel majątku. hrabia Sęp-Moczarowski. wpuszcza tylko wybranych.

Jakim więc cudem znalazła się tutaj Magda. nieciekawa. przynajmniej we własnym mniemaniu. szara myszka. której u progu błyskotliwej naukowej kariery ziemia usuwa się spod nóg? Jak trafił do Pałacu Julian. zawodowy oszust. prawdziwy wirtuoz swej sztuki? Którędy wślizgnął się do parku ktoś. kto wygląda jak łobuziak. i czemu hrabia pozwolił mu zostać? Czy tych dziwnych gości coś łączy?

Takie i inne pytania zadaje sobie Leokadia. bogata dama. która nie wierzy w przypadki. Jeszcze nieświadoma. że pobyt w Pałacu całkowicie odmieni nie tylko jej życie.

Każdy dzień w Moczarowiskach niesie kolejne niespodzianki…

Myśleliśmy o tej książce. spacerując alejkami wokół pewnego pałacu. urzeczeni widokami. wsłuchani w szepty drzew. Wiekowe wnętrza. obrazy i rzeźby uparcie milczały. nie chcąc wspominać o niezwykłych wydarzeniach. jakich były świadkami. My nie musimy zachować dyskrecji. dlatego postanowiliśmy opowiedzieć Wam tę historię.

Maria Ulatowska i Jacek Skowroński

Maria Ulatowska (cykl o Sosnówce. ‚Domek nad morzem’. ‚Kamienica przy Kruczej’. ‚Całkiem nowe życie’ i kilka innych powieści) oraz Jacek Skowroński (‚Był sobie złodziej’. ‚Mucha’. ‚Zabić. zniknąć. zapomnieć’). laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne. w 2014 roku połączyli siły. tworząc autorski duet – doszli bowiem do wniosku. że pisanie w duecie jest o wiele lepsze niż solo. zamierzają to robić do końca świata i ze trzydzieści lat dłużej.

Dotychczas wydali razem dziewięć książek.

Prywatnie. poza pisaniem. najbardziej lubią podróże po świecie. zwiedzili już cztery kontynenty. a przed nimi jeszcze wiele egzotycznych zakątków. które z całą pewnością odwiedzą.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32anna koralewska, rozbicie pdf, selma lagerlof cudowna podróż, baniewicz artur, jak pozbyć się zbędnych kilogramów, upadek komunizmu w polsce krótko, zenon gajdzica, pan samochodzik i fantomas, niebezpieczny romans, jakub potulski, zabójstwo w orient expresie, cyberpunk 1982-2020, oskar i róża, kod da vinci pdf, jak wynaleźć wszystko, castorp…