1

1

:

:

Cena:


Widzę cię

Autor: Lisa Jewell

Wróciłaś do domu po czterech latach pracy za granicą. przywożąc ze sobą męża. Chciałabyś znaleźć własny kąt. Ale na razie koczujesz w pokoju gościnnym swojego starszego brata. I wtedy – całkiem nieoczekiwanie – spotykasz mężczyznę z sąsiedztwa. To dyrektor miejscowego liceum. Jest od ciebie dwa razy starszy. I niezwykle atrakcyjny. Wkrótce zdajesz sobie sprawę. że go obserwujesz. Cały czas. Nie wiesz jednak tego. że ktoś obserwuje ciebie. Ani tego. że coś. co zaczęło się jako niewinne zauroczenie. szybko przeradza się w mroczną. śmiertelną obsesję. Rodzinne sekrety. zakazana namiętność i niewyjaśnione morderstwo tworzą intrygę nowej. trzymającej w napięciu powieści Lisy Jewell.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 27.9


Krucze pierścienie (#2). Zgnilizna

Autor: Siri Pettersen

SKANDYNAWSKA FALA OGARNIA FANTASTYKĘ

CYKL TEMN MA SZANSĘ STAĆ SIĘ DLA LITERATURY FANTASY TYM. CZYM DLA KRYMINAŁU STAŁY SIĘ KSIĄŻKI LARSSONA. NESBO I LÄCKBERG.

Wyobraź sobie. że zostałeś wygnany do nieznanego świata. Bez tożsamości. Bez rodziny. Bez pieniędzy. I powoli zaczynasz sobie uświadamiać. kim tak naprawdę jesteś.

Hirka utknęła w umierającym świecie. rozdarta pomiędzy łowcami ludzi. martwo urodzonymi oraz tęsknotą za swoim przyjacielem Rimem. W wielkomiejskiej rzeczywistości jest łatwym łupem. ale walka o przetrwanie blednie w obliczu tego. co ma nastąpić. gdy Hirka zdaje sobie sprawę. kim jest.

Zgnilizna to kontynuacja wychwalanego przez krytyków i czytelników Dziecka Odyna. powieść. której stronice zapełniają zachłanność. lęk przed

29.9: https://woblink.com/ebook/boski-gniew-jennifer-l-armentrout-katarzyna-agnieszka-dyrek-173296u

Cena:


November 9

Autor: Colleen Hoover

9 listopada to data. która zaważyła na losach Fallon i Bena. Tego dnia spotkali się przypadkiem i od tej chwili zaczynają tworzyć dwie historie: jedna to ich życie. drugą pisze Ben zauroczony swoją nową muzą. Choć los postanawia ich rozdzielić. to wzajemna fascynacja jest na tyle silna. że nie może pokonać jej ani czas. ani odległość. Co roku 9 listopada rozpoczyna się kolejny rozdział historii – tej realnej i tej fikcyjnej. Gdy nieubłaganie zbliża się koniec powieści. szczęśliwe zakończenie wydaje się jedynie mrzonką. bo historia na papierze zaczyna różnić się od tej. w którą wierzy Fallon…

Nowa książka Colleen Hoover to opowieść o młodym pisarzu. jego niezwykłej muzie i przeznaczeniu. które ukrywa między wierszami coś więcej niż miłość.

Kolejnej ws

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28


https://woblink.com/product-publication/download/28526/epub

1:

:

Cena:na polach, pieśń syreny, żydzi zychowicz, polskie złudzenia narodowe, ściema bromberg, ewa żarska, sześć grobów do monachium, narcyza zmichowska, uchwycić, drąg strażacki, egzamin gimnazjalny historia i wos powtórzenie, homo deus audiobook chomikuj, zła miłość, peryferie miasta, zycie jest fajne, finanse owsiak pdf, leconte de lisle, tokarczuk prowadź swój pług przez kości umarłych, begin again pdf, książka gra o tron, jennifer blake…