ISBN

ISBN

9788381358392: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/harry-haft-alan-scott-haft-171620u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/145366/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788395261183: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/wtedy-w-loszoncu-peter-balko-174293u

Cena:


Niespokojna Afryka

Autor: Anna Cielecka

Autorka publikowała artykuły o kulturze i literaturze afrykańskiej oraz wydała obszerną pracę popularnonaukową ‚Olbrzym w słońcu’. Jej najnowsza książka zawiera wspomnienia z pobytu w Egipcie. Etiopii. Nigerii. Beninie i Togo. Są to barwne opowieści o krajach szczycących się długoletnią historią. o ludziach i obyczajach. Nie pominięto także legend. mitów i prastarych wierzeń. ‚Niespokojna Afryka’ w ciekawy sposób przybliża Czytelnikowi mniej znane sfery życia oraz problemy burzliwych przemian politycznych i społecznych Czarnego Kontynentu. Na tle teraźniejszości i obrazów przeszłości przewijają się postacie Polaków. których los rzucił w odległe zakątki świata. Książka dla każdego. kto interesuje się niezwykłą przygodą. egzotyczną przyrodą i pragnie poszerzyć wiedzę o dalekich krajach.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 19


ISBN

9788389632838: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/zyjac-niebezpiecznie-magdalena-stefanczuk-osho-176948u

Cena:


Naznaczeni śmiercią

Autor: Veronica Roth

Na jednej z planet w odległej galaktyce żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Losy Cyry i Akosa splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom. obsesjom. wyobrażeniom. Naznaczeni śmiercią. naznaczeni stratą. Wyzwoleni przez miłość.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 38trawers remigiusz mróz, podstawy seksuologii pdf chomikuj, silaczka test, dziadek do orzechów po angielsku, farmagedon pdf, wybór elekcja, zemsta kobiety, winden elektrownia, ptasi móżdżek, oskarżenie remigiusz mróz pdf, kontener bieńczyk, źródła naszej cywilizacji, wojny indian, epifania pwn…