Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze

Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze

Autor: Bolesław Leśmian

Orientalna baśń o miłości. odwadze i poświęceniu. W dalekiej krainie żyła piękna Perysada. Bracia – Bachman i Perwic – kochali ją nad życie. Pewnego dnia Perysada spotkała karzełka. który wyjawił jej. że gdzieś daleko istnieją cuda. mogące uczynić ją najszczęśliwszą na świecie. Były to dąb-samograj. struga-złotosmuga i ptak Bulbulezar. Perysada natychmiast zapragnęła mieć te dziwy. Bachman i Perwic kolejno wyruszają. by zdobyć skarby. jednak obydwu spotyka klęska. Perysada. przewidując śmierć braci. wyrusza w drogę. Czeka ją pełna niezwykłych przygód podróż. w trakcie której zły los może się odwrócić.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/199035/epub

1:

:

Cena:


Szczęśliwego Nowego Roku

Autor: Ewa Siarkiewicz

Ziemianie nie byli dobrzy w zarządzaniu pieniędzmi. Nigdy. Nie zmieniły tego nawet setki lat koegzystencji z innymi cywilizacjami – zaciągnięte kredyty i pożyczki ciągnęły się za cywilizacją. której najbliższym przeznaczeniem była ekonomiczna śmierć…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


https://woblink.com/product-publication/download/199063/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Maja na tropie jaja

Autor: Rafał Witek

Czy zdarzyło się Wam kiedyś zaprzyjaźnić z piękną złotą papugą? Sympatycznej dziewczynce o imieniu Maja przytrafiła się właśnie taka przygoda!

Pewnego lipcowego dnia na jej ganku przysiadła złota papuga. która uciekła zoo! Maja nakarmiła ptaka i tak zaczęła się ich wielka przyjaźń. Obie ruszyły na poszukiwania… wielkiego jaja. które uciekło złotej papudze. Po drodze czekało na nie mnóstwo przygód i nie lada wyzwania!

Czy uda się im odnaleźć jajo? Jak zakończy się ta niezwykła podróż? A co jeśli nic w tej historii nie wydarzyło się naprawdę?

Przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem. w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria ‚Czytam sobie. Poziom II’ została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach. którzy mają już pierwszy poziom nauki za sobą.

4.99: https://woblink.com/ebook/szpilka-z-trupia-glowka-ludwik-marian-kurnatowski-199127u

Cena:śnieg przybyszewski, ile ważą chmury, atlas geograficzny 5-8, potworaki, zibi czyli boniek, podroz do kresu nocy, techniki manipulacji, wichry diuny, platnosc sms, historia wnętrz, fiodor dostojewski zbrodnia i kara, idealne życie pdf, boży coaching, gnidy sennik, simon beckett niespokojni zmarli, kryminały i sensacje, system finansowy w polsce pietrzak pdf, moje życie z hashimoto i sibo, zachowania kulturowe, park avenue pdf pl, bariery informacyjne, old surehand pdf…