ISBN

ISBN

9788394233617: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/seryjni-i-wielokrotni-mordercy-lukasz-wronski-34295u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/180005/epub

1:

:

Cena:


Sny o pociągach

Autor: Denis Johnson

W pierwszej połowie XX wieku wśród gór Idaho mieszkał Sam Grainier. Prosty. wrażliwy i nieco przesądny robotnik wynajmujący się do budowy linii kolejowych. naprawy mostów czy robót w lesie. Do pracy jeździł. kiedy była. do domu wracał. gdy kończyły się tygodnie znoju. Rytm tego życia przerwała tragedia – ogień strawił dom. zginęły ukochana żona i córeczka. I choć początkowo Sam nie może znaleźć ukojenia. z czasem na zgliszczach przeszłości. w pionierskim duchu swoich czasów. zaczyna budować przyszłość. A wszystko to w nieoczywistym i barwnym świecie amerykańsko-kanadyjskiego pogranicza. gdzie sen miesza się z jawą. duchy wkraczają w sprawy żywych. wilki oswajają ludzi. a samotnicze życie staje się receptą na tęsknotę za tym. co utracone.

Piękny język. niezwykła empatia i wyjątkowa umiejętność uchwycenia paradoksów natury ludzkiej – Denis Johnson to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych amerykańskich prozaików. Jego Sny o pociągach są metaforyczną i intymną opowieścią o stracie i samotności oraz o trudach godzenia się z upływającym czasem.

Książka została uznana za jeden z najlepszych tytułów 2011 roku przez „New York Times”. „Esquire”. „The New Yorker” i „Los Angeles Times”.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.99love and gelato, waldemar podgórski, wietrzne katedry, zatopiony statek krzyżówka, angielski gramatyka w pigułce pdf, kamila dobrenko, józef mackiewicz droga donikąd, harry potter i insygnia śmierci j.k. rowling, louise lee, kwiaty w pudełku karolina bednarz, sposób na elfa audiobook, sposób na elfa opis postaci, kolejne 365 dni mobi, marek aureliusz rozmyślania…