Pragnienie

Pragnienie

Autor: Amelie Nothomb

Aby doświadczyć pragnienia. trzeba żyć!

Najważniejsza historia ludzkości opowiedziana z zupełnie nowej. szokującej perspektywy!

Nominacja do Nagrody Goncourtów 2019

Trzydziestotrzylatek zaczyna zaskakiwać mieszkańców swojej wioski. przejawiając nietypowe zdolności. Woda przemieniona w wino na weselu młodej pary. uzdrowienie małego chłopca i trędowatego. przywrócenie zmysłu wzroku niewidomemu… Trzydzieści siedem cudów nie przyniosło jednak mężczyźnie chwały. a potępienie. Poddany sądowi słyszy nieodwołalny wyrok: ukrzyżowanie.

Rozpoznajesz tę historię? Zmierz się z nią jeszcze raz. szczególnie. że jej narratorem jest sam Jezus Chrystus!

Pragnienie. bestsellerowa powieść Amélie Nothomb. autorki prowokującej i słynącej z ekstrawagancji. sprawi. że na nowo zadacie sobie fundamentalne pytania.

Czego najbardziej pragniemy w życiu?

Jak pielęgnować w sobie wrażliwość na otaczający nas świat?

Czy możemy przygotować się do własnej śmierci?

Amélie Nothomb – fenomen wydawniczy i literacki. Belgijka urodzona w 1966. pisze od siedemnastego roku życia. W 1992 roku opublikowała swoją pierwszą powieść Higiena mordercy. która została bardzo dobrze przyjęta przez krytykę i czytelników. Od tamtej pory publikuje jedną książkę rocznie (łącznie wydała 28 powieści. z czego 19 pojawiło się w polskim tłumaczeniu). Jej nowości cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem i w samej Francji sprzedają się średnio na poziomie 200 tys. egzemplarzy. Tłumaczona na niemal 40 języków.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.9


W jak morderstwo

Autor: Gacek Katarzyna

Kryminalne perypetie sympatycznej pani weterynarz

Magda. klasyczna kura domowa. pewnego wieczoru znajduje dowód na zdradę męża oraz obce zwłoki. Okazuje się jednak. że nie do końca obce – ofiara miała na szyi wisiorek. który należał do zaginionej przed laty przyjaciółki Magdy. Weroniki. Podczas gdy policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa. Magda postanawia zbadać. co łączyło zamordowaną w parku kobietę z jej przyjaciółką. Odkrywając powoli tajemnice z przeszłości. wpada na trop mordercy. któremu sama będzie musiała stawić czoło. Jednocześnie próbuje jakoś ogarnąć swoje życie prywatne. co bywa czasami dużo trudniejsze niż polowanie na mordercę.

Katarzyna Gacek – pisarka i autorka scenariuszy. z wykształcenia psycholog. Wraz z

30: https://woblink.com/ebook/world-war-z-swiatowa-wojna-zombie-w-relacjach-uczestnikow-max-brooks-9386u

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

151913

https://woblink.com/product-publication/download/151913/epub: 1

Cena:


ISBN

9788393633098: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/w-ziemi-swietej-adam-boniecki-23369u

Cena: 19


Wydawnictwo

Wydawnictwo M: Format

6947

https://woblink.com/product-publication/download/6947/epub: 1

Cena:pełna moc możliwości pdf, nienasycenie pdf, nieznośny milioner, płatki na wietrze pdf, powtórzenie matematyka egzamin gimnazjalny, ashlee vance, ginger włoskie pożądanie pdf, miś paddington książka, grob mojej siostry, ksiązka pdf, roberta i diego opowiadania, chronodieta, prosta sprawa chmielarz, self reg książka…