ISBN

ISBN

9788379761128: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/przebudzeni-colleen-houck-141183u

Cena:


ISBN

9788381254083: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/infekcja-graham-masterton-piotr-kus-142072u

Cena:


Dziewczyna z warkoczem

Autor: Agnieszka Jordan-Gondorek

Czy rozwód może okazać się najlepszą rzeczą. jaka spotyka kobietę?

Krystyna jest pewna. że jej świat się zawalił. Mąż. z którym od lat starali się o dziecko. pewnego dnia radośnie oświadcza. że zostanie tatusiem. Problem w tym. że mamusią nie jest jego żona. a sprzedawczyni z mięsnego.

Po wyrzuceniu wiarołomnego męża z domu kobieta postanawia otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Jego symbolicznym początkiem ma być wizyta w salonie fryzjerskim. Jakież jest jej zdziwienie. gdy zamiast znajomej fryzjerki w drzwiach wita ją przystojny nieznajomy.

Dziewczyna z warkoczem to historia o zawirowaniach ludzkich losów. o zdradzie. cierpieniu i ponownym odnajdywaniu własnego szczęścia. To historia. która na długo zapadnie w waszą pamięć i ogrzeje wasze serca. Pokaże. że każdy z nas ma prawo być szczęśliwym i cieszyć się w pełni życiem. Koniecznie przeczytajcie!

Grażyna Wróbel. blog Czytaninka

Dziewczynę z warkoczem. czyli Krysię. warto poznać bliżej. jej historia wciąga już od pierwszych stron książki. Jak poradziła sobie w bardzo trudnej sytuacji. w której się znalazła? I co jeszcze przyniesie jej los? Serdecznie polecam tę ciepłą i ciekawą historię.

Małgorzata Garkowska.

pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Skuteczne leczenie reumatyzmu – PDF

Autor: Blum Susan

Autorka międzynarodowego bestsellera „Program uzdrawiający układ odpornościowy” tym razem dzieli się opartym na naukowych dowodach programem przywracania zdrowia. Opiera się on na:

– eliminowaniu reumatoidalnego zapalenia oraz choroby zwyrodnieniowej stawów. jak również innych dolegliwości reumatycznych.

– leczeniu jelit. a w konsekwencji uzdrawianiu również stawów.

– redukcji stanu zapalnego bez konieczności przyjmowania leków.

Dzięki temu przewodnikowi w naturalny sposób wyeliminujesz chorobę i bez środków farmakologicznych odzyskasz pełnię zdrowia. Jest to tym bardziej istotne. że opisany w książce problem zdrowotny dotyczy dziesiątków milionów ludzi. Zdrowe stawy na dobre!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena:


ISBN

9788381194662: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/john-bell-jacek-malica-143978u

Cena:


Wypracowania – Eliza Orzeszkowa „Nad Niemnem” część I

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Eliza OrzeszkowaNad Niemnem” – część I

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Teresy Plińskiej. Poniższe wypracowanie stanowi charakterystykę Teresy Plińskiej. bohaterki trzecioplanowej powieści „Nad Niemnem” E. Orzeszkowej. Teresa Plińska była około trzydziestoletnią starą panną. Nie była ani urodziwa. ani pełna wdzięku. Wiele jej brakowało do prawdziwej i dystyngowanej damy. ale miała w sobie wiele wspólnych cech z panią Emilią korczyńską. u której pracowała. najpierw jako guwernantka jej dzieci. a potem jej dama do towarzystwa. Wypracowanie zawiera 604 wyrazy.

Charakterystyka Andrzejowej Korczyńskiej. Poniższe wypracowanie stanowi charakter

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-daniel-naborowski-wybor-wierszy-praca-zbiorowa-142326u

Cena:


Pridyna

Autor: Agata Julia Prosińska

Z bladych rąk sylfidy wypłynęła eterowa materia. Autumn wiedziała. że jest obserwowana i że nie powinna pozwalać Mu aż na tak wiele. Ale nie mogła go powstrzymać.

Eter zawisł przed nią. sycząc. burząc się. wyciągając swoje macki wokół siebie. chcąc pochłonąć wszystko. Autumn patrzyła na niego. Tak niszczycielski. lecz tak twórczy. tak straszny…

Tak piękny.

– Wiesz. że On tak naprawdę ciebie chce. prawda? – zapytała go. lecz w odpowiedzi materia tylko sflaczała i powróciła natychmiast pod jej skórę. Jej umysł rozjaśnił się na chwilę. Autumn patrzyła. jak Eter wchłania się w ciało. a jego energia zaczyna wibrować w każdej jej komórce.

W świecie przepełnionym kłamstwem rozpoczyna się walka serca i rozumu. Magia. baśniowość. niebanaln

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32biologia w pigułce gimnazjum pdf, dość katolipy!, osnova, anna landau, tangerynka, bestseller 2019, wstęp do prawoznawstwa winczorek pdf, victor hugo dzwonnik z notre dame, esej o wolności, książki pdf do pobrania, matematyczne śledztwo, wypracowanie katarynka klasa 5, ks.piotr pawlukiewicz, magdalena gacyk, kamienie na szaniec pdf, małżeństwa mieszane wyznaniowo, nicholas sparks powrót, rosyjski pdf, erytrocytopoeza, virion tom 3, schelling filozofia…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin