ISBN

ISBN

9788381196154: Wydawnictwo

Format

15.9: https://woblink.com/ebook/melodia-konca-swiata-ksiega-pierwsza-jakub-szmal-202959u

Cena:


Rozwiązywanie umów o pracę – zasady postępowania

Autor: Praca zbiorowa

Umowa o pracę rozwiązuje się za porozumieniem stron. za wypowiedzeniem. bez wypowiedzenia lub z upływem czasu. na który była zawarta. W przypadku rozwiązania z pracownikiem umowy o pracę pracodawcę obowiązują liczne obowiązki i sformalizowana procedura. Umowę o pracę najczęściej rozwiązuje się za wypowiedzeniem. Wypowiedzenie umowy powinno być dokonane na piśmie. a w razie wypowiedzenia umowy na czas nieokreślony złożonego przez pracodawcę. powinien on podać przyczynę wypowiedzenia. Strony umowy obowiązuje także okres wypowiedzenia. po upływie którego umowa zostanie rozwiązana.

Umowa o pracę może zostać rozwiązana na podstawie szczególnych aktów prawnych. W razie jej rozwiązania z przyczyn nieleżących po stronie

:

Cena:


Ełk. Herby i przywileje

Autor: dr Rafał Żytyniec

Na zawartość prezentowanego tomu składają się reprodukcje. transkrypcja w języku niemieckim oraz tłumaczenie na język polski przywileju lokacyjnego wsi Ełk z 1425 roku. przywileju miejskiego Ełku z 1435 r. oraz odpisu przywileju lokacyjnego z 1669 r. Źródła te uzupełnia opis heraldyczny wizerunków herbów Ełku autorstwa prof. Marka Adamczewskiego oraz przedruk artykułu ś.p. prof. Grzegorza Białuńskiego „Uwagi w sprawie pierwszej lokacji miasta w Ełku”.

Tom ten inicjuje zarazem nową serię publikacji Muzeum Historycznego w Ełku pod nazwą „Bibliotheca Lyccensis”. W serii tej ukazywać się będą ważne dla historii Ełku oraz szerzej – Mazur. Warmii i dawnych Prus Wschodnich – dzieła naukowe. literackie bądź publicystyczne. Będzie ona stanowić otwartą. a zarazem pojemną formułę. przest

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Zysk i S-ka Wydawnictwo

Format: EPUB.MOBI

56

1:

Cena:


Pięć poziomów przywiązania

Autor: Don Miguel Ruiz

W niniejszej książce opisuję pięć poziomów psychicznego i umysłowego przywiązania do rozmaitych idei i przekonań. prowadzących niekiedy wręcz do zniewolenia. Owe poziomy są niczym słupy milowe. które wyznaczają z jednej strony skalę przywiązania do własnych poglądów. a z drugiej stopień otwartości na inne możliwości i opinie.

Mam nadzieję. że zagłębisz się w tej lekturze po to. by prześledzić. jak bardzo jesteś przywiązany do poszczególnych przeświadczeń oraz wyobrażeń wszak to one kształtują twoją rzeczywistość. twój Osobisty Sen. a równocześnie współtworzą nasze wspólne realia. wspólny Sen Planety.

Tylko z samoświadomością niezaburzoną w jakimkolwiek stopniu ograniczeniem własnych myśli możesz korzystać z prawdziwej wolności w poszukiwaniu własnych pasji i w pełni wykorzystywać życiowe możliwości.

Wybór należy do ciebie.

Don Miguel Ruiz jr

Don Miguel Ruiz Jr.. mój pierworodny. należy do nowej generacji mistrzów Tolteków. których praca odmienia sposób życia tak bliskiej naszym sercom ludzkości.

Don Miguel Ruiz. autor książek Cztery umowy i Ścieżka miłości

‚Można. naprawdę można uczestniczyć w dziele ludzkiej egzystencji i żyć pełnią życia” pisze don Miguel Ruiz Jr. Toltekowie. niezwykłe kobiety i wspaniali mężczyźni. uczeni. artyści i mędrcy prastarej kultury. żyjący wieki temu w Meksyku. wiedzieli. jak to zrobić. Jestem wielbicielką tej tradycji. Czuję ją do szpiku kości. Fantastycznie byłoby znać tych ludzi!

Na szczęście żyją i piszą ich rdzenni duchowi spadkobiercy. Echo dawnej mądrości. miłości i mocy dociera do naszych serc i przemienia je. Tak jakby babcie i dziadkowie z rodu Tolteków niestrudzenie czuwali nad nami. wierząc. że jesteśmy gotowi na tę przemianę.

Renata Arendt-Dziurdzikowska. Zwierciadło

Ze wszystkich wewnętrznych nakazów. których należy się wyzbyć. jeden jest najważniejszy: uwolnijmy się od narzuconego sobie przymusu osiągnięcia ideału. który ma sprawić. że będziemy czuli się szczęśliwi. I nie chodzi wyłącznie o wygląd zewnętrzny. W równym stopniu dotyczy to sposobu myślenia. filozofii. jakiej hołdujemy. duchowych celów i miejsca w społeczeństwie. Wszystko to składa się na warunki. pod jakimi siebie akceptujemy. Wydaje nam się. że aby być wartym naszej własnej miłości. musimy żyć zgodnie z oczekiwaniami. jakie sobie postawiliśmy. Powinniśmy jednak zrozumieć. że te oczekiwania są wyrazem zawartych przez nas umów. a nie naszej prawdziwej natury.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 24.9wojna która ocaliła mi życie, dobra administracja, agnieszka jucewicz czując, nike 27, bitwa pod monte cassino data, czarna owieczka pdf, marketing kotler, katedra jacek dukaj, zbiór zadań z matematyki, ojciec chrzestny słuchowisko, mróz kryminały, książka hrabia monte christo, 74 pułk piechoty, detektyw pingwin, dan brown ksiazki, do tejże, miedzianka historia znikania, antoni hanusz, dziewczyna mojego brata online…