Urocza dla Ciebie

Urocza dla Ciebie

Autor: Becky Wade

Britt i Zander są najlepszymi przyjaciółmi. odkąd poznali się trzynaście lat temu. Britt nie ma pojęcia. że przez ten cały czas Zander był w niej szaleńczo zakochany.

Niezależna i żądna przygód Britt Bradford ma talent do tworzenia czekoladek. które sprzedaje w Słodkiej Sztuce. swoim sklepie.

Zander Ford jest uznanym pisarzem. a ostatnie półtora roku spędził w podróży po świecie. Osiągnął bardzo wiele. lecz nadal brakuje mu tego. co ma dla niego szczególne znaczenie – serca Britt.

Kiedy wuj Zandera umiera w tajemniczych okolicznościach. ten wraca do Waszyngtonu zbadać sprawę. Britt jest gotowa. by mu pomóc. Wspólne śledztwo jeszcze bardziej zbliża ich do siebie. jednak wiedzą. że romans może zagrozić tej wyjątkowej przyjaźni.

Czy zgłębiając zagmatwaną przeszłoś

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49


Alfabet miłości

Autor: Renata Mazurowska

• Czym jest miłość?

• Czy można ją tak naprawdę zrozumieć?

• Czy mamy na nią jakikolwiek wpływ?

• Czy rzeczywiście wszystko zniesie. nie zazdrości i nigdy nie ustaje?

• Czy jest w niej sens?

Potocznie się uważa. że każdy pragnie miłości – chce kochać i być kochanym. Z tym przekonaniem kontrastuje jednak współczesna moda na bycie singlem. Wygląda zatem. że jest to kwestia indywidualna – każdy z nas sam decyduje. czy i jeśli tak. to kogo obdarzy uczuciem. Odpowiedzi na pytania. jak to rzeczywiście jest z tą miłością i czy mamy na nią realny wpływ. starają się odszukać autorzy. W niezwykle dynamicznym i intrygującym dialogu rozkładają miłość na czynniki pierwsze. wyjaśniają to. co nurtujące i niezrozumiałe. opisują to. czego nie do końca jesteśmy świadomi. i rozprawiają się z od lat powtarzanymi stereotypami. Konfrontują sprzeczne punkty widzenia. pobudzają do zastanowienia i pokazują. jak będąc z kimś. nie zatracić siebie. Dzięki ich książce nie tylko zaczynamy rozumieć tajniki miłości. ale także otrzymujemy mnóstwo wskazówek i inspiracji do pracy nad sobą i nad swoim związkiem.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 34.9


9788381169578

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/121-lez-i-m-darkss-186337u: https://woblink.com/product-publication/download/186337/epub

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/185098/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/185207/epub

1:

:

Cena:królestwo popiołów ebook, etos co to, powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego przyrodnicze pdf, ten dzień audiobook, przygody baltazara gąbki trylogia, bezgrzeszne lata, krasińska aneta, książki o sexie pdf, puzyńska nora pdf, folwark konstancji, sławek muturi książki, gordian melissa darwood pdf, jezu ty się tym zajmij modlitwa pdf, ker dukey, ojciec leon knabit książki, czerwone krzesło magiczne drzewo, bad boys girl 3, sarah forsyth, kronika akaszy pdf, trąf, ebooki za darmo do pobrania, czerwona zaraza. jak naprawdę wyglądało wyzwolenie polski?…