Moc czarownicy

Moc czarownicy

Autor: Mat Auryn

Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek udzieli ci sam Mat Auryn – znany czarownik. medium. autor bloga For Puck’s Sake i wielu książek z zakresu rozwoju parapsychicznego. wróżbiarstwa. a także doskonalenia technik magicznych. Zdobędziesz nie tylko wiedzę. ale dzięki blisko stu ćwiczeniom rozbudzisz swoje zmysły parapsychiczne i tkwiący w tobie magiczny potencjał.

Podążając ścieżką wyznaczoną przez autora:

– nauczysz się tworzyć skuteczne zaklęcia;

– zwiększysz swoją wrażliwość parapsychiczną;

– rozwiniesz umiejętność postrzegania pozazmysłowego: jasnowidzenia. jasnosłyszenia. jasnodotyku;

– nauczysz się uziemiać i czerpać energię z otaczających cię żywiołów;

6.49: https://woblink.com/ebook/trup-w-oblokach-mark-twain-201262u

Cena:


ISBN

9788382261547: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/wiktoria-accoramboni-tadeusz-boy-zelenski-stendhal-201964u

Cena:


Pamiętnik egotysty

Autor: Stendhal

“Pamiętnik egotysty” to powieść Stendhala. słynnego francuskiego pisarza epoki romantyzmu oraz prekursora realizmu w literaturze.

“Pamiętnik egotysty” to druga z powieści Stendhala o charakterze autobiograficznym — po “Życiu Henryka Brulard”. Została opublikowana w 1892 roku. Dotyczy życia Stendhala w Paryżu w latach 1821–1830. Opisuje różne relacje z ludźmi — zarówno towarzyskie. jak i z kobietami. Opowiada także o swojej podróży do Anglii. w celu zobaczenia sztuk Szekspira. którego uznaje za jedną z najważniejszych osób w życiu. Powieść nie została ukończona i opublikowano ją wiele lat po śmierci autora.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49tamte dni tamte noce film online, misja ognistej gwiazdy, sprostowanie protokołu powypadkowego, zrozumieć zbrodnię, kardiologia pdf, icke david, trzej muszkieterowie aleksander dumas, diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii pdf, był sobie pies download, irving stone udręka i ekstaza, cudowna podróż pdf, brzydkie kaczatko-bajka dla dzieci, maria ryś przygotowanie do życia w rodzinie, rogalska ksiazki…