Tajemnica Spotify

Tajemnica Spotify

Autor: Jonas Leijonhufvud

Daniel Ek. chłopiec z betonowych przedmieść Sztokholmu. marzył. że będzie potężniejszy niż Bill Gates. Kilkanaście lat później jego start-up zrewolucjonizował światowy przemysł muzyczny.

By to osiągnąć. Ek musiał sprostać wielu wyzwaniom: przekonać wytwórnie muzyczne do współpracy i podjąć walkę ze Steve’em Jobsem o wprowadzenie Spotify na rynek amerykański.

Z siedemdziesięciu wywiadów. przeprowadzonych przez Svena Carlssona i Jonasa Leijonhufvuda. powstał obraz tego. jak grupa wizjonerów postawiła wszystko na jedną kartę. wierząc w moc idei i tworząc największy szwedzki start-up. który stał się głównym konkurentem Apple’a.

Wkrótce ta fascynująca historia muzycznej rewolucji naszych czasów również na platformie Netflix.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 34.4


Jak odzyskać siebie i utracone więzi

Autor: Johann Hari

• Czy często bywasz przygnębiony? • Czy życie wydaje ci się pozbawioną sensu szarpaniną? • Czy niejednego ranka nie masz ochoty wstać z łóżka. a najprostsze sprawy zupełnie cię przerastają? Autor tej książki Johann Hari. znakomity i nagradzany brytyjski dziennikarz. od wielu lat boryka się z depresją. Ponieważ zaproponowane przez lekarzy rozwiązania przynosiły mu tylko krótkotrwałą ulgę. postanowił bliżej przyjrzeć się przyczynom odczuwanego przez siebie niepokoju i lęku. Spotykał się ze specjalistami. psychologami i zwykłymi ludźmi. słuchał wywodów naukowych i dramatycznych opowieści. Zebrane przez niego materiały rewolucjonizują naszą dotychczasową wiedzę i wskazują dziewięć przyczyn depresji i lęków. które niszczą nasze zdrowie psychiczne. Utracone więzi. bo to właśnie o nich mowa. można jednak odzyskać. a tym samym odzyskać siebie i nadzieję. Bestsellerowa książka Hariego podpowiada. w jaki sposób zbudować pozytywne relacje z sobą i ze światem i uzyskać trwałą poprawę samopoczucia. Jak pisze Johann Hari. „pora. żebyśmy wszyscy wrócili do domu”. Kiedy w końcu zrozumiałem. co się dzieje – ze mną i z tak wieloma osobami podobnymi do mnie – dowiedziałem się. że czekają na nas prawdziwe antydepresanty. Nie są to chemiczne antydepresanty. które były nieskuteczne w przypadku tak wielu z nas. Nie jest to coś. co można kupić albo połknąć. Ale mogą stać się początkiem prawdziwej drogi. umożliwiającej nam wyjście z bólu.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 39.9


Smoczy pakt

Autor: Iwona Surmik

Kontynuacja historii rozpoczętej w „Talizmanie złotego smoka’. Albana wędruje z mężem Calminem de Fen do Wyspy Mgieł. w podróży towarzyszy im grupa przyjaciół. Mają zamiar dowiedzieć się czegoś więcej o wojnie smoków. celem Albany jest także odkrycie tajemnicy swego pochodzenia. Wkrótce Calmin staje przed możliwością przyłączenia się do walki przeciw Zebonowi. najwyższemu kapłanowi Boga O Wielu Obliczach. którego wysłannicy niszczą tradycję Jeźdźców. W powieści wraca znana opozycja kultura-natura. gdzie tylko ta druga może przynieść człowiekowi wolność i spełnienie.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


ISBN

9788382152586: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/upadek-gigantow-ken-follett-zbigniew-krolicki-grzegorz-kolodziejczyk-197727u

Cena:judo historia, gramatyka j polski, błądzą wszyscy ale nie ja, polska piastów audiobook, historia wiek xx, podstawy pielęgniarstwa pdf, kawaler de maison rouge, feliks koneczny książki pdf, na ratunek rufiemu, nieetyczne zachowania językowe, procedury pielęgniarskie pdf, matematyka testy klasa 4, taktyczne ratownictwo medyczne pdf, krótka historia czasu, czerwone i czarne, biblia mobi…