Jama ustna – klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne – przyczynę przewlekłych chorób

Jama ustna – klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne – przyczynę przewlekłych chorób

Autor: Gerald Curatola

Nie lekceważ stanu jamy ustnej!

 

Ceniony ekspert w dziedzinie zdrowia jamy ustnej udowadnia. że przewlekłe. niegroźne choroby jamy ustnej są głównym źródłem stanu zapalnego. Może on wystąpić w całym organizmie i niekiedy skutkować poważnymi problemami układowymi. w tym chorobami układu sercowo-naczyniowego. cukrzycą typu 2. otyłością i przedwczesnym porodem.

 

Pozwól sobie na zdrowie!

 

Autor przedstawia fakty na temat naturalnej ekologii jamy ustnej. Mikrobiom ust to społeczność 20 miliardów mikroorganizmów. w tym ponad 600 różnych rodzajów drobnoustrojów. Utrzymanie ich równowagi jest kluczem do długiego życia. Poznaj program. który zapewni je To

24.9: https://woblink.com/ebook/zyj-przytulnie-melissa-alvarez-141666u

Cena:


Sprawy sercowe

Autor: Thomas Morris

Serce – najgłębsza tajemnica. dom duszy. esencja życia i źródło sił duchowych. Przez tysiące lat pozostawało niedostępne dla medyków zarówno ze względu na kulturowe i religijne tabu. jak i ze względów praktycznych: skoro pacjent miał pozostać żywy. serce nie mogło przestać bić – a jak operować organ pozostający w ciągłym ruchu?

Thomas Morris. ceniony dziennikarz BBC. relacjonując jedenaście przełomowych operacji. opowiada historię kardiochirurgii – dzieje porażek i triumfów. brawury. zazdrości i rywalizacji.

Od 1872 roku i zabiegu wyjęcia igły wbitej przypadkiem w pierś londyńskiego blacharza. poprzez historyczną operację usunięcia odłamka szrapnela z serca żołnierza rannego w Normandii. po hodowlę organów w bioreaktorze i protezy z drukarki 3D – opowiadana przez Thomasa Morrisa historia ludzkiego geniuszu nie jest zamknięta. a ludzkie serce wciąż kryje tajemnice i co najmniej kilka przełomów w kardiochirurgii jest jeszcze przed nami.

Przyprawiające o zawrót głowy dzieje chirurgii serca są równie ważne jak rozwój fizyki jądrowej. komputerów czy rakiet. Thomas Morris nareszcie opowiedział tę historię. jak należy – „Sunday Times”

Czytając Sprawy sercowe. czytelnik dosłownie zagląda chirurgom przez ramię. więc czasami jest to lektura dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


Wypracowania Bolesław Prus ‚Lalka’

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania Bolesław Prus ‚Lalka’

Opisy wypracowań:

Charakterystyka społeczeństwa polskiego. Obraz i charakterystyka społeczeństwa polskiego w ‚Lalce’ Bolesława Prusa. Społeczeństwo w utworze dzieli się na arystokrację. mieszczan i proletariat miejski. Wypracowanie / esej (język polski) zawiera 332 wyrazy.

Problemy ówczesnego społeczeństwa. „Lalka” Bolesława Prusa jest powieścią. której akcja toczy się w Warszawie. Autor w lekturze porusza wiele wątków. Ważną część powieści stanowią problemy Warszawy. które literat prezentuje na kartach utworu. Autor opisując w lekturze losy głównych bohaterów w umiejętny sposób znajduje miejsce na naświetlenie wielu istotnych z własnego punktu widzenia problemów. Ciągły bra

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-antyk-charakterystyka-epoki-praca-zbiorowa-142246u

Cena:


ISBN

9788363548940: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-boleslaw-prus-antek-praca-zbiorowa-142251u

Cena:romuald dębski udar, nero sarah brianne pdf, podręcznik do psychologii pdf, baśnie braci grimm czerwony kapturek, dorota korenik, o fotografii susan sontag, złączeni pokusą pdf doci, zwiadowcy 14 premiera, anna gruca, scenariusze teatralne komedie, ajahn brahm pdf, uzależnienia behawioralne chomikuj, analiza wyników badań krwi, daniel żukowski, kolor ognia, opiekunczosc, dzikie stwory, mizerabilizm, zagłodzić raka, mirosław tryczyk, fajne bajki do pobrania, gracja i furia, chack…