WSK czyli historia szaleństwa w dobie motoryzacji

WSK czyli historia szaleństwa w dobie motoryzacji

Autor: Rafał Harer

Czas wyruszyć w podróż. Pokonać mityczną drogę i stoczyć pojedynki z pułapkami nierzeczywistości. Przekraczać kolejne rozedrgane zasłony banału w poszukiwaniu wciąż oddalających się celów. równie trywialnych jak trywialne jest pytanie o sens ostatecznej konfrontacji dobra ze złem: wielkiej bitwy. dzięki której bogowie próbują odnowić i oczyścić świat. A może ta podróż jest ucieczką? Wytworem wyobrazi kreowanym na przekór tej powszechnie znanej rzeczywistości. A może snem. obrazem szaleństwa albo dziełem umierającego. spętanego w szpitalnych ścianach umysłu tworzącego obrazy tęsknoty za już niemożliwym.

Rafał Harer po ‚Bezrobotności’. powieści mocno zakorzenionej w realnym świecie. prezentuje niejednoznaczną. wielowa

34.9: https://woblink.com/ebook/dieta-warzywno-owocowa-dr-ewy-dabrowskiej-r-beata-anna-dabrowska-185787u

Cena:


Zniknięcie Sary

Autor: Szagdaj Nadia

Rok 1911. Prywatna detektyw Klara Schulz dostaje tajemnicze zaproszenie na sesję fotograficzną w Danzig. Mimo sprzeciwu najbliższych lekkomyślnie wyrusza w podróż. Na miejscu okazuje się. że ktoś zastawił na nią pułapkę….

Tymczasem w Breslau znikają bez śladu dwie młode kobiety: Renate. romska robotnica z fabryki mebli. oraz Sara. córka bogatego lekarza. Szybko wychodzi na jaw. że sprawy te łączy więcej. niż mogło się wydawać. Zrozpaczeni opieszałością policji rodzice obu dziewcząt zwracają się po pomoc do detektyw Schulz. Klara jednak wraca z Danzig kompletnie odmieniona…

Co tak naprawdę wydarzyło się w Danzig? Komu zależało na tym. żeby trzymać Klarę z dala od Breslau? 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 34.95


Sztuka słyszenia bicia serca

Autor: Sendker Jan-Philipp

Światowy bestseller przetłumaczony na 35 języków!

Ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy!

Dwa kontynenty. dwie kultury. dwie filozofie życia. dwa systemy wartości.

Prawdziwa miłość istnieje. Ta książka to najlepszy na to dowód.

‚Myślę. że to niecyniczna książka w bardzo cynicznych czasach’.

Jan-Phillipp Sendker

‚Bez względu na to. czego bym nie powiedziała. wydaje się niemożliwym ująć absolutną magię tej książki. Nawiedza jak zaklęcie i przetrwa wszystko – jak miłość’.

Caroline Leavitt. bestsellerowa autorka „New Yorki Timesa”.

‚Magiczna… To historie tego pokroju uświadamiają nam. jak ważne jest nasze życie. Cóż za wspaniały prezent!’

‚Huffington

12: https://woblink.com/ebook/cegielki-i-inne-opowiadania-tomasz-karpowicz-jak-krzysztof-piasecki-139826u

Cena:


Z szynką raz!

Autor: Charles Bukowski

Kontynuacja nowej serii Charlesa Bukowskiego!

Z szynką raz! to przejmująca opowieść o dzieciństwie i młodzieńczych latach literackiego alter ego autora – Henry’ego Chinaski – ukazująca. jak wrażliwy i ambitny chłopak. na przekór biedzie. despotycznemu ojcu i presji zgnuśniałego otoczenia. walczy o prawo do podążania własną drogą.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 26.99


Hak

Autor: Jeffery Deaver

Jesteś pewien. że nie można na ciebie znaleźć żadnego haka?

Dwóch bezwzględnych zawodowców w morderczej rozgrywce. która zdecyduje o życiu lub śmierci niewinnego detektywa i jego rodziny.

Kiedy FBI dowiaduje się. że Henry Loving. płatny morderca i „zbieracz” wynajmowany do wydobywania informacji od ofiar. otrzymał zlecenie porwania Ryana Kesslera. detektywa stołecznej policji. policjantowi i jego rodzinie zostaje przydzielona ochrona. Nie wiadomo. kto jest zleceniodawcą. nie wiadomo. jakie informacje chce uzyskać. Osobą odpowiedzialną za ochronę jest Corte. funkcjonariusz specjalnej agencji rządowej. który dobrze zna brutalne metody Lovinga – kilka lat wcześniej ‚zbieracz’ zamordował bliską mu osobę. Corte. miłośnik gier i błyskotliwy strateg. rozpoczyna pojedynek z dawnym przeciwnikiem. wiedząc. że musi po

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32idealne dziecko, philip zimbardo efekt lucyfera, neurodydaktyka pdf, nieczyste więzy pdf, cora reilly złączeni nienawiścią pdf, kultura jako źródło cierpień, książka na podstawie filmu, eric berne w co grają ludzie pdf, bezbronne, magdalena kaczorowska, złe dziewczyny, żmichowska narcyza, zaopiekuj się mną camilla en pdf, wampir z kc pdf chomikuj, domowy survival pl, sarah brianne nero pdf, defetyzm co to, maria czubaszek książki, książki auschwitz, dzieci hitlera…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin