Miłość bez hrabiego

Miłość bez hrabiego

Autor: Shana Galen

Powszechnie wiadomo. że dama potrafi zrobić wszystko. co robi mężczyzna. Czasem jednak potrzebuje pomocy…

Lady Juliana. córka hrabiego St. Maur. ma nie lada kłopoty. Prowadzi ubogi sierociniec. w którym brakuje wszystkiego. Król londyńskiego półświatka chce ją zdobyć. a na dodatek ojciec postanawia wydać ją jak najszybciej za mąż.

Na scenę wkracza Neil Wraxall. wysłany przez ojca. by sprowadzić ją do domu. Uparta panna nie zamierza jednak go słuchać. Chcąc nie chcąc. Neil zaczyna jej pomagać… i ulegać jej czarowi.

Na szczęście dla niej mężczyzna potrafi wszystko naprawić i wszystkimi się zaopiekować.

Na nieszczęście dla nich obojga wzajemne zauroczenie może skończyć się czymś znacznie bardziej niebezpiecznym niż dotychczasowe kłopoty…

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9


Poetka i książę

Autor: Manuela Gretkowska

Ona – dopiero wchodząca w życie. spontaniczna i radosna poetka.

On – starszy o trzydzieści lat. intelektualista o smutnych oczach. książę emigracji.

Połączy ich uczucie – tajemnicze i skomplikowane.

***

W 1957 roku Agnieszka Osiecka jedzie do Paryża. W walizce przemyca opowiadanie narzeczonego. Marka Hłaski. by przekazać je szefowi paryskiej „Kultury”. Jerzy Giedroyc jest olśniony – jednak nie tylko talentem młodego pisarza. ale przede wszystkim zjawiskową poetką. Jedzie za nią nawet do Londynu. choć nikt od dawna nie widział go poza Paryżem. Wszystko po to. by wręczyć jej fiołki.

Agnieszka także czuje coś. czego nie doświadczyła nigdy wcześniej. Ale nawet ona – ekspertka od miłości – nie potrafi nazwać tego. co ich łączy.

W opa

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


Istoty ulotne. Opowieści psychoterapeutyczne

Autor: Irvin D. Yalom

Na niniejszy zbiór złożyło się dziesięć poruszających opowieści o ludzkich losach i sile psychoterapii. Wybitny psychiatra Irvin D. Yalom odkrywa przed czytelnikiem pilnie skrywane tajemnice. lęki i humor. które są nieodłączną częścią nie tylko pracy terapeutycznej. ale także samego życia. U kresu długiej i błyskotliwej kariery. przywołuje zawodowe doświadczenia. zarówno ostatnie. jak i dawno minione. by zmierzyć się z dwoma największymi wyzwaniami. którym musi stawić czoło każdy człowiek: jak w wartościowy sposób przeżyć życie i jak radzić sobie z perspektywą jego nieuchronnego końca.

Rozważając dylematy swoich pacjentów. Yalom nie tylko daje nam wgląd w ich osobiste pragnienia i motywacje. lecz także opowiada o wysiłkach. jakie musi podejmować. by pogodzić własne życie emocjonalne z wymaganiami. jakie stawia przed nim zawód terapeuty. Dzięki pokorze i empatii lekarza oraz mistrzowskiej narracji doświadczonego literata pokazuje. że proces psychoterapii może należeć do najbardziej poruszających wydarzeń w życiu człowieka.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


Bar Pod Kogutem

Autor: John Grisham

Zola. Mark i Todd zgodnie dochodzą do wniosku. że opinia o nieograniczonych możliwościach kariery prawniczej to mit. Czeka ich spłacanie kredytów studenckich. dyplom ich uczelni ma niewielką wartość. a w Waszyngtonie roi się od młodych prawników szukających pracy. W sytuacji. gdy każde z nich zmaga się dodatkowo z prywatnymi problemami. potrzebują jakiegoś rozwiązania. I znajdują je. Rzucają studia i pod fikcyjnymi nazwiskami zakładają kancelarię.

Pomysł szalony. lecz wydaje się trafiony. Zwłaszcza kiedy wpadają na sprawę. która może im przynieść miliony dolarów.

 

Ale może ich również zdemaskować.

 

 

Świetna książka… Tym. co Grishamowi wychodzi najlepiej. jest ironiczne poczucie humoru. 

kiedy pisze o prawnikach i ich etyce zawod

22.19: https://woblink.com/ebook/dziewczyny-ocalale-anna-herbich-177841u

Cena:


Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Format: EPUB.MOBI

18

1:

Cena:


Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu

Autor: ks. Piotr Glas

Codziennie toczy się walka o każdego z nas niezależnie od tego. czy zdajemy sobie z tego sprawę. czy nie. Dopiero gdy po tamtej stronie zobaczymy swoje życie. dowiemy się. jak wiele zawdzięczamy tej niebiańskiej pomocy. Jedno jest jednak pewne: nie wolno nam się wpatrywać w ciemność i się nią fascynować. / ks. Piotr Glas

Kapłan. który wielokrotnie stawał twarzą w twarz z demonem. nie ma wątpliwości. że w każdej minucie naszego życia toczy się walka o zbawienie. Czy staniemy po stronie Boga i Maryi. czy też damy się uwieść tylko pozornie atrakcyjnemu złu? W rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim ks. Piotr Glas zachęca. by wyzwolić się z własnych słabości oraz pozwolić się uzdrowić z grzechu i zniewoleń.

Wydawnictwo: Esprit

Cena:czytnik ebook na pc, książki o 2 wojnie światowej, angielski przydatne zwroty za granicą pdf, którędy do gwiazd chomikuj, bernard cornwell wojny wikingów tom 6, sekrety sztokholmu, neurokomiks, ksiazki na kindle, aparaty i urządzenia elektryczne, lee child w tajnej służbie, najniebezpieczniejszy człowiek świata, folwark zwierzęcy lektura, pebx ksiązki, na moment przed świtem, jesteśmy w rodzinie pana jezusa karty pracy, polskie piękno, brant pitre, marcina matczak, marcin jacoby…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin