Zamek z piasku

Zamek z piasku

Autor: Magdalena Witkiewicz

Uważaj na znajomości. które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych. które zaczynają się od rozmów. wymiany myśli i emocji. możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

Młode małżeństwo. które jest ze sobą od wielu lat. decyduje się na dziecko. Wszystko wydaje się proste. ale… mimo miesięcy starań Weronika nie może zostać mamą. Ból. rozczarowanie. samotność. I wtedy w życiu bohaterki pojawia się ktoś trzeci. Przyjaciel. Czy wystarczy jeden krok. by spełniło się marzenie Weroniki? A może przyjaźń z innym mężczyzną otworzy jej oczy na własne małżeństwo?

Tworzenie wzajemnych relacji to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać. by nie runął… I by nikt nie wszedł w n

:

Cena:


Fiasko

Autor: Stanisław Lem

Awanturnicza akcja przedstawia ziemską misję. która przybywa w pobliże zamieszkanej przez istoty rozumne planety w celu nawiązania kontaktu. Chociaż ludziom udaje się  pokonać własną śmierć. pokonać – dzięki niezwykłej fizyce „czarnych dziur” – barierę czasu. zyskać potęgę pozwalającą niszczyć ciała niebieskie. to jednak wciąż prawdziwy kłopot sprawia im pokonanie bariery Inności i porozumienie z obcą formą życia. 

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 10.95maisey yates, wydawnictwo burda książki, ostatnia godzina lubimyczytać, pamiec nieulotna, likwidatorzy czarnobyla. nieznane historie, co jest na końcu wszechświata, okrakiem, domniemanie niewinności pdf, bezsilność, opowiadania o zdradach, piotr sikorski, co to jest patologia społeczna, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, wybrane modele pielęgniarstwa chomikuj, księga tysiąca i jednej nocy pdf, blask fleszy, superfreakonomia, windows forms c# kurs, franz kafka ameryka, divinity 2 poradnik, mama kazała mi chorować pdf…