ISBN

ISBN

9788380880832: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/palaea-historica-malgorzata-skowronek-147620u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/147646/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365185013: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/nowa-koncepcja-wszechswiata-walter-russell-154270u

Cena:


Problemy transportowe miast

Autor: Anna Mężyk

Publikacja „Problemy transportowe miast. Stan i kierunki rozwiązań” obejmuje różne aspekty wiedzy potrzebnej do prowadzenia świadomej i skutecznej polityki kształtowania przepływów ludzi i ładunków miastach tak. aby zapewnić maksymalną funkcjonalność miast i dogodne warunki jego rozwoju. uwzględniając jednocześnie zarówno poziom życia mieszkańców. jak i wymogi ekologii.

Książka bazując na wytycznych polityki transportowej i ugruntowanych zasadach organizacji transportu. wskazuje praktyczne i skuteczne rozwiązania współczesnych problemów transportu w miastach.

Na wyjątkowość tej publikacji składają się następujące jej cechy:

jest to kompendium aktualnej wiedzy dotyczącej zasad organizacji transportu w miast

49: https://woblink.com/ebook/ekonomiczny-slownik-polsko-rosyjsko-ukrainski-ewa-szymanik-aliaksandra-navasiad-dmytro-makovskyi-147671u

Cena: Aliaksandra Navasiad


ISBN

9788365707192: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wypedzenie-gerty-schnirch-katerina-tuckova-147728u

Cena:


Terapia Gestalt

Autor: Frederick S. Perls

Terapia Gestalt (Gestalt Therapy Verbatim) to zapis czterech wykładów oraz seminarium pracy ze snem i intensywnych warsztatów przeprowadzonych przez Fredericka S. Perlsa w latach 1966–1968 w Instytucie Esalen. kolebce tzw. Ruchu Potencjału Ludzkiego w Kalifornii. Publikacja odsłania dynamikę i charakter pracy twórcy psychoterapii Gestalt. daje szansę zaobserwowania jego żywych. inspirujących. a nierzadko i prowokacyjnych interakcji ze słuchaczami i uczestnikami warsztatów.

Gestalt Therapy Verbatim to czysty Perls. W książce tej charyzmatyczny twórca terapii Gestalt prezentuje swoją pomysłowość. brawurę i tendencję do uciekania się zarówno do modnych sloganów. jak i swojej niezwykłej przenikliwości klinicznej. Mamy szansę być obecni przy tym. gdy impr

https://woblink.com/product-publication/download/147674/epub: 1

Cena:


Mity medyczne. które mogą zabić

Autor: Katarzyna Świątkowska

Książka. która zadaje kłam medycznym mitom. stereotypom. po wielokroć powtarzanym obiegowym formułkom (kawa wyłącznie szkodzi etc.). Książka. której autorka opiera się na wynikach badań (pod każdym rozdziałem odnośniki bibliograficzne do konkretnych pozycji).

Czego ciekawego można się dowiedzieć:

O niechcianych „urokach” leków przeciwbólowych:

„Od dawna wiadomo było. że leki te zmniejszając ból. często uszkadzają równocześnie ścianki żołądka i doprowadzają tym samym u niektórych ludzi do powstania owrzodzeń. a nawet do krwawień”.

O kawie:
„W świetle dostępnych dzisiaj informacji (ale nie tych sprzed 10 czy 15 lat) jest to (dla większości ludzi) jeden z najzdrowszych napojów‚.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99sekret tatiany, niegrzeczny idol pdf, piotr domeracki, test gimnazjalny matematyka online, aksjomat testy maturalne, książki o nieszczęśliwej miłości, dobra administracja, teoria obwodów zadania z rozwiązaniami, rodzaje ideologii, fiona mcintosh, natalia nowak lewandowska, mag wstąpienie pdf, nocny patrol łukjanienko, ronja córka zbójnika pdf, dietetyka sportowa pdf, matematyka z pomysłem klasa 6 sprawdziany pdf, tantra pdf…