ISBN

ISBN

9788395410604: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/brotopia-emily-chang-153881u

Cena:


:

:

Cena:


Pamiętam

Autor: Agnieszka Janiszewska

Dwadzieścia lat po zakończeniu II wojny światowej z Paryża do Warszawy przyjeżdża młoda kobieta. Izabella Seigner. aby odszukać i poznać rodzinę swojej zmarłej matki.

Prowansja. Paryż. Lyon. majątek ziemski w Bolesławicach oraz Warszawa – oto miejsca. w których rozgrywa się nie tylko piękna. ale i mądra historia o miłości i nienawiści. A także o tym. jak wiele zależy od nas samych.

Pamiętam opisuje skomplikowane losy czterech związanych ze sobą kobiet. których życie toczy się na tle dramatycznych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Odwzorowany z talentem malarza portret rodziny. której członkowie. wbrew niesprzyjającym okolicznościom. usiłują kochać. realizować pragnienia. dokonywać dobrych wyborów. a przede wszystkim nigdy nie poddawać się.

31.9: https://woblink.com/ebook/poranki-na-miodowej-1-joanna-szaranska-182678u

Cena:


Legenda o samobójstwie

Autor: David Vann

Kiedy ojciec proponuje Royowi spędzenie kilku miesięcy na odludnej wyspie Sukkwan. tylko we dwóch. chłopak waha się. zanim postanowi opuścić dom i znaną sobie codzienność. Nic nie potoczy się tak. jak sądzili. Życie zaskakuje i ciągle przypomina. że nie wszystko można przewidzieć. zaplanować i ułożyć po swojemu. Ważne jest. by przetrwać. odnaleźć radość tam. gdzie tylko się da. i wybaczyć innym ich słabości. Skomplikowane relacje rodzinne. trudne wybory. miłość i namiętności. to wszystko znajdziemy w oszczędnej prozie Davida Vanna. która targa emocjami czytelnika i której nie da się zapomnieć.

„«Legenda o samobójstwie» to książka utkana z pięknych. głęboko wstrząsających opowieści. Uważajcie – to powieść. którą zapamiętacie do końca życia” – Jakub Żul

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32michio kaku hiperprzestrzeń, anna wolf książki, stracony brat, rene goscinny mikołajek, ken follett świat bez końca, aneta krasińska, książki dla dzieci i młodzieży, orlik wydawnictwo, kissinger dyplomacja pdf, intencja implementacji, powieść ojciec chrzestny, noc świetlików, serce gangstera anna wolf pdf chomikuj…