Niewinna żona

Niewinna żona

Autor: Amy Lloyd

Kochasz go. Ufasz mu. Dlaczego więc się boisz?

Dwadzieścia lat temu Dennis Danson został aresztowany i trafił do więzienia za brutalne morderstwo. Jego historia stała się tematem filmu dokumentalnego. który rozpętał burzę w sieci. Internauci dążą do prawdy i uwolnienia niesłusznie skazanego człowieka.

Mieszkająca w Anglii Samantha ma obsesję na punkcie sprawy Dennisa. Zaczyna korespondować z nim. dając się zwieść jego urokowi i pozornej życzliwości. Wkrótce potem postanawia porzucić dotychczasowe życie. by wyjść za niego za mąż i walczyć o to. by wyszedł na wolność.

Kiedy działania przynoszą zamierzony skutek. Samantha zaczyna odkrywać nowe szczegóły z jego życia. które stawiają niewinność jej męża pod znakiem zapytania.

Jednak jak skonfrontować swoje podejrzenia. jak porozmawiać o tym z mężem. skoro nie chce się poznać prawdy?

„Z wielką przyjemnością przeczytałam tę książkę! Mroczna. frapująca i pełna zwrotów akcji fabuła wciągnęła mnie totalnie i nieustannie zaskakiwała! Daję pięć gwiazdek”.

C. J. Tudor. autorka Kredziarza

Amy Lloyd studiowała język angielski i kreatywne pisanie na Cardiff Metropolitan University. Jej debiutancka powieść Niewinna żona. zdobyła główną nagrodę w konkursie Daily Mail Bestseller Competition i tuż po wydaniu trafiła na listę bestsellerów „Sunday Times”.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


ISBN

9788381474139: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/run-away-weronika-dobrzyniecka-154287u

Cena:


ISBN

9788381711227: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/wrota-kobiecosci-pdf-thomashauer-regena-154092u

Cena:


Magia w kolorze lilaróż

Autor: Grzegorz Kasdepke

Tym razem w wersji polsko-angielskiej przeczytacie dwa opowiadania współczesnego. uwielbianego przez dzieci pisarza – Grzegorza Kasdepke! Magia w kolorze lilaróż to dwie zabawne historie z życia chłopca o bardzo rozbuchanej wyobraźni. No bo kto posądziłby uroczą koleżankę o rzucanie czarów albo wpadł na pomysł. by ulubionego kolegę. którego przeniesiono do innej klasy. zastąpić balonem?

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Możesz wyleczyć choroby tarczycy

Autor: Myers Amy

Prawdziwe znaczenie dziwnych objawów!

 Cierpisz na chroniczne zmęczenie? Masz ociężały umysł? Doskwiera Ci bezsenność? A może nie jesteś w stanie zrzucić niepotrzebnych kilogramów? Jeśli wyniki badań zdają się wskazywać. że wszystko jest w porządku. bardzo prawdopodobne. że masz problem z tarczycą. Na związane z nią choroby. w tym niedoczynność. nadczynność i chorobę Hashimoto. cierpi co piąty Polak.

 

Czy możesz uzdrowić tarczycę?

 Tak. to możliwe dzięki przełomowemu programowi opracowanemu przez Autorkę. Dzięki niej dowiesz się. jak naprowadzić lekarza na właściwą diagnozę. o jakie badania go poprosić i co oznaczają ich wyniki. Sam będziesz w stanie dobrać dawkę potrzebnego Ci hormonu oraz uświadomisz sobie rolę jelit. diety.

39.9: https://woblink.com/ebook/refleksologia-w-praktyce-pdf-tse-holly-154094u

Cena:homo deus. krótka historia jutra chomikuj, sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia pdf, marsjański poślizg w czasie, turcy w niemczech, brain maker, galbraith, zachłanni, tora pdf, zbigniew t.nowak, platynowa zdobycz, ewa frątczak, aleksander deyev, krzysztof warchoł program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej pdf, bicz bozy…