Drive

Drive

Autor: Stewart Kate

Muzyka… najwierniejsze odbicie serca.

Przeciętna piosenka trwa trzy i pół minuty. Może sprawić. że zatrzymasz się. zamrugasz i pomyślisz o przeszłości lub przeniesie cię do rozrywających serce wspomnień.

W szczytowym okresie kariery miałam wszystko. czego pragnęłam i wiodłam wymarzone życie. Odnalazłam swoje tempo. wpadłam we właściwy rytm. ale jakiś czas później odebrałam telefon. który sprawił. że wszystko przepadło.

Widzisz. moje ulubione piosenki potrafiły się na siebie nakładać i grać równocześnie. Zakochałam się w melodii jednego mężczyzny a słowach drugiego. Jeśli chodzi jednak o podkład muzyczny naszego życia. to czy ktokolwiek potrafiłby wybrać ulubioną piosenkę? I właśnie po to. by wyzbyć się wątpliwości. zrezygnowałam z miejsca w pierwszej klasie samo

27: https://woblink.com/ebook/koham-cieu-agnieszka-cichocka-145244u

Cena:


Wszyscy ludzie będą siostrami

Autor: Joanna Sokołowska

Publikacja jest śladem i teoretycznym rozwinięciem wystawy Wszyscy ludzie będą siostrami (22.10.2015–17.01.2016 Muzeum Sztuki w Łodzi). będącej propozycją genealogii oraz manifestacją siostrzeństwa w sztuce powstającej w okresie od końca lat 70. XX wieku do dziś. Przewodniczką w tworzeniu ekspozycji była sztuka rezonująca z feministycznymi ujęciami pracy. produkcji i reprodukcji. „Siostrzeństwo” – kluczowe pojęcie oraz impuls do pracy z wyobraźnią – wychodzi od drugofalowej krytyki wyzysku kobiet w patriarchacie. ale stawia też pytania o przyszłość z perspektywy feministycznej ekonomii i etyki troski.

Książka zawiera katalog prac. manifesty. fragmenty scenariuszy filmowych i eseje autorstwa Joanny Bednarek. Berwick Street Film Collective. Pauline Boudry/Renate Loren

36.9: https://woblink.com/ebook/smocza-perla-agnieszka-fulinska-ha-lee-yoon-aleksandra-kleczar-145704u

Cena:


ISBN

9788380756755: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tam-gdzie-serce-twoje-krystyna-mirek-145703u

Cena:


Jeden na Jeden – odważne rozmowy z pracownikami

Autor: Inga Bielińska

Przywództwo w akcji. czyli efektywnie zarządzaj poprzez rozmowę!

Rozmowa menedżerska to najskuteczniejsze i najszybciej działające narzędzie mogące spowodować pożądaną zmianę. o ile… zostanie dobrze przygotowana i przeprowadzona.

Inga Bielińska i Zofia Jakubczyńska to doświadczone trenerki i konsultantki. które od 2005 roku wspierają liderów w budowaniu efektywnych zespołów. Stąd w ich książce Jeden na jeden znajdziesz głównie rzeczywiste dialogi. praktyczne wskazówki oraz opisy doświadczeń polskich liderów. a wszystko to okraszone szerszym kontekstem teoretycznym. pozwalającym lepiej zrozumieć poruszane zagadnienia.

Dzięki lekturze tej książki zrozumiesz. na czym tak naprawdę polega bycie empatycznym liderem. który efektywnie

:

Cena:


Epidemia

Autor: Robin Cook

Klasyka thrillera medycznego.

Gdy założyciel Kliniki Richtera w Los Angeles zapada na nieznaną chorobę. nikt jeszcze nie wie. że to początek epidemii. Już wkrótce jednak chorują lekarze i pacjenci. liczba ofiar rośnie lawinowo. a władze nie potrafią znaleźć przyczyny.

Marissa Blumenthal. młoda lekarka z Centrum Kontroli Epidemiologicznej w Atlancie. próbuje rozwikłać zagadkę. z którą nie poradziły sobie autorytety medyczne. i powstrzymać epidemię. nim będzie za późno.

Epidemia – klasyczne już dzieło Robina Cooka – zawiera wszystkie niemal elementy typowe dla thrillera medycznego: wartką akcję. ciekawych bohaterów. napięcie. trudny problem medyczny i… walkę na śmierć i życie.

Na podstawie powieści powstał znany film pod tym samym tytułem.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


iGen

Autor: Jean M. Twenge

Urodzeni po 1995 roku. Dorastali z telefonem komórkowym. mieli konto na Instagramie. zanim poszli do liceum. nie pamiętają czasów sprzed internetu. Różnią się od każdego poprzedniego pokolenia. Mowa tu o jednej czwartej Amerykanów. To iGen (skrót od „iGeneracji”) – pokolenie internetu. Właśnie nadeszło.

W tej fascynującej. pełnej życia książce dr Jean Twenge maluje odkrywczy portret nowego pokolenia. które dojrzewa wolniej i wyrasta na bardziej znerwicowane – ale również bardziej tolerancyjne i bezpieczne – od poprzednich pokoleń. Jego przedstawiciele trzymają się z dala od pokus dla dorosłych. takich jak alkohol czy seks. ale też unikają odpowiedzialności wiążącej się z dorosłością – nie śpieszy im się z nauką jazdy. wyprowadzką z domu ani z osiągnięci

26.9: https://woblink.com/ebook/freelance-piotr-miller-145357u

Cena:czlowiek ken, antoni scardina, audiobook pl za darmo, netflix w lesie, sapkowski mobi, napij sie i zadzwon, zafganistanu pl, mein kampf po polsku pdf, jerzy kowalczyk, dwa dni w paryżu, mróz remigiusz ekspozycja, nosem psa, fredro mąż i żona, harari homo deus, nazywam się kurdystan…