Jak w bajce

Jak w bajce

Autor: Danielle Steel

Camille dorastała w Napa Valley. w wielkim domu. który jej ojciec zbudował na wzór rodzinnego zamku w Bordeaux. Miała idealne dzieciństwo. wypełnione luksusem i miłością rodziców.
Po studiach wraca pomóc im prowadzić winnicę. Lecz bajka kończy się wraz z nagłą śmiercią matki…
Sześć miesięcy po stracie żony zrozpaczony ojciec staje się łatwą zdobyczą dla tajemniczej. czarującej Francuzki. Camille jest zaszokowana jego decyzją o ponownym ślubie. Tylko ona dostrzega mroczną prawdę ukrytą za modnymi strojami i eleganckimi manierami macochy. z którą przyjdzie jej walczyć najpierw o swoje dziedzictwo. a potem o życie…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


1

:

:

Cena:


Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się

Autor: Susan Gillis Chapman

Dziś coraz częściej nasz bezpośredni kontakt z innymi ludźmi zastępują sms-y. maile. Taka „zamknięta” komunikacja nie pozwala wykorzystać możliwości naszych i naszych rozmówców. Tymczasem dobre porozumiewanie się to podstawa każdego udanego związku – w małżeństwie. rodzinie. wśród przyjaciół i współpracowników. A praktyka uważności pomaga porozumiewać się lepiej i skuteczniej.
Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się to: milczenie. odzwierciedlenie. zachęcanie. dostrzeganie i reagowanie.
A oto proste ćwiczenia. dzięki którym zmienisz to. jak mówisz i słuchasz:
• Klucz do uważnej obecności tu i teraz: czujne ciało. czułe serce. otwarty umysł – by wyeliminować wszystko. co nas rozprasza.
• Klucz

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9


Kręgi

Autor: Zbigniew Zborowski

Mężczyźni. Nie wyglądali na potwory. Ten z prawej był niski i pulchny. o jowialnej twarzy. Środkowy był wyższy. ale znacznie starszy. Po lewej stał najmłodszy. z brzuszkiem rysującym się pod dresową bluzą. Może nie jest tak źle? Może chcieli tylko ponapawać się trochę jej strachem? Zażartować?

Nie. W ich oczach było coś. co odbierało nadzieję.

W warszawskim parku zostaje znalezione ciało nastolatki. Młoda dziewczyna ma odcięte dłonie. Rusza policyjne śledztwo.

W tym samym czasie wyrzucony z policji Bartosz Konecki. dorabiający jako prywatny detektyw. dostaje zlecenie: ma śledzić młodą aktorkę. Odkrywa. że dziewczyna stara się zebrać informacje na temat brutalnego morderstwa sprzed lat. Morderstwa. które do złudzenia przypomina niedawną zbrodnię na nastolatce.

Czy z

:

Cena:


Kryminał pod psem (#4). Zło czai się na szczycie

Autor: Marta Matyszczak

Detektyw Szymon Solański bawi się na weselu w Zdrojowicach. Na moment wymyka się z uroczystości i trafi a na teren budowy kolejnego budynku hotelu. W świeżo wylanych fundamentach odkrywa ciało. Ktoś zamordował miejscowego aptekarza!

Właściciel hotelu. którego interes jest zagrożony. zleca Solańskiemu odnalezienie mordercy. W śledztwo włącza się Róża Kwiatkowska. a i kundelek Gucio tu i ówdzie wetknie swój nos. W tej malowniczej beskidzkiej wiosce każdy zna każdego. a mieszkańcy niechętnie zdradzają swoje tajemnice. Dla Szymona ta sprawa jest tym trudniejsza. że to właśnie w Zdrojowicach zginęła w pożarze jego żona..

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 24.92dylemat pdf, kurek turystyka pdf, co warto przeczytać, jurgen roth, polska ustawa antyterrorystyczna – odpowiedź na zagrożenia współczesnym terroryzmem, straszne historie książka, prawo celne pdf, alina naruszewicz-duchlińska, bez opamiętania, audiobooki religijne, jacek piekara bestie i ludzie, mróz pdf, remigiusz mróz ebook za darmo, polecane audiobooki, kaja strzałkowska…