ISBN

ISBN

9788381543538: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/dzisiaj-umrzesz-ty-patryk-dobrowolski-wallman-sue-151992u

Cena:


Prawdziwe oblicze kobiety na tle utrudniania dziecku kontaktów z ojcem

Autor: Robert Grzelakowski

Celem niniejszej publikacji jest przedstawienie skali i znaczenia już społecznego problemu utrudniania dziecku kontaktów z rodzicem przez drugiego rodzica. Problem ten dotknął od 1989 roku ponad 1.500.000 okaleczonych psychicznie dzieci w Polsce.

Przedstawiciele instytucji państwa polskiego zobowiązani do ochrony dzieci udają. że takiego problemu nie ma. a jeśli jest to rzekomo podnoszą go ojcowie. którzy nie chcą płacić alimentów.

Utrudnianie dziecku kontaktów z ojcem przez matkę ma miejsce często w sytuacji rozstania rodziców posiadających wspólne dziecko/dzieci. w szczególności w wyniku rozwodu.

W sprawach rozwodowych. sądownie opieka nad dziećmi jest powierzana w ok. 95% matkom (przy pozostawieniu pełnej władzy rodz

31.9: https://woblink.com/ebook/bekarty-z-pizzofalcone-maurizio-de-giovanni-pawel-bravo-154158u

Cena:charakterystyka oskara z lektury oskar i róża, pasieka dredziarza, rzeczy niepospolite, badanie fizykalne w pielęgniarstwie, wojownicy las tajemnic, obsesja piękna, bankowość elektroniczna literatura, zmysłowa dziewczyna z miasta pdf, jajuga inwestycje pdf, virion audiobook, ibuk opinie, trzy razy ty film online, cora reilly złączeni zemstą pdf, wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości, the kissing booth 3 książka, na czternaście fajerek…