Kiedy nabywca nie skorzysta z ochrony przy płatności metodą split payment

Kiedy nabywca nie skorzysta z ochrony przy płatności metodą split payment

Autor: Łukasz Matusiakiewicz

Wprowadzone z dniem 1 lipca 2018 r. przepisy o mechanizmie podzielonej płatności mają chronić przede wszystkim interesy fiskalne. a więc budżet państwa. Z drugiej strony wskazana metoda płatności służy również ochronie nabywcy towaru czy usługi. Można mówić też o systemie zachęt dla podatnika dokonującego zapłaty poprzez split payment. Ten zakres ochrony jest jednak ograniczony. Nie ma zastosowania w przypadku typowych oszustw podatkowych. Z drugiej strony – trzeba zachować pewną ostrożność w relacjach z kontrahentami. Z publikacji dowiemy się jaki jest system zachęt aby stosować split payment oraz kiedy z niego nie skorzystamy mimo zapłaty na rachunek VAT. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/147484/pdf

1:

:

Cena:


Polscy bogowie wojny

Autor: autor zbiorowy

„Policzym ich. jak ich pobijem” – stwierdził Chodkiewicz na widok trzy razy silniejszej szwedzkiej armii pod Kircholmem. Jak powiedział. tak zrobił. Gdy polska jazda uderzyła we wrogie szeregi. nie było co zbierać.

„Bijcie się twardo. ale po rycersku” – instruował żołnierzy generał Maczek. I tak pokierował pancerną kawalerią. by zamknąć Niemców w morderczym potrzasku. a aliantom otworzyć drogę do Europy.

„Mieczów ci u nas dostatek” – drwił z Krzyżaków Władysław Jagiełło. Oni myśleli. że mają przeciw sobie prostaka i barbarzyńcę. On – za jednym mistrzowskim pociągnięciem złamał największą potęgę militarną kontynentu.

Geniusze. którzy na zawsze odmienili sztukę wojny. Wielcy generałowie. zdolni kreować dzieje

25.52: https://woblink.com/ebook/shadow-raptors-tom-1-kurs-na-kolizje-niesciur-slawomir-147350u

Cena:


ISBN

9788381375016: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/potracenia-komornicze-i-administracyjne-z-wynagrodzen-bozena-pesko-147396u

Cena:


37.99

https://woblink.com/ebook/straznik-krukow-christopher-skaife-147435u: https://woblink.com/product-publication/download/147435/epub

:

Cena:


Format

PDF: 147632

https://woblink.com/ebook/pasjonaci-kreatorzy-tworcy-elzbieta-zakrzewska-manterys-147632u

:

Cena:


Nie umieraj do jutra

Autor: Gluth-Nowowiejski Wacław

Istnieje pogląd. że od upadku powstania warszawskiego do zajęcia stolicy przez oddziały polskie i radzieckie miasto pozostało całkowicie martwą. pozbawioną ludności pustynią gruzów.

Ale Warszawa nigdy nie była „królestwem bez poddanych”. Nawet w tym straszliwym czasie. kiedy na rozkaz von dem Bacha kto żyw musiał opuścić miasto. a w jego lewobrzeżnej części przystąpiły do działania niemieckie ekipy specjalne powołane w celu ostatecznego zniszczenia i spalenia tego. co pozostało – istniała jedyna na świecie Rzeczpospolita gruzów.

W siedmiu nowelach Gluth-Nowowiejski portretuje warszawskich robinsonów – ludzi. którzy w nieustannym zagrożeniu. w ekstremalnie trudnych warunkach. bez dostępu do pożywienia i wody żyli na zgliszczach.Ukrywali się najczęściej w piwnicach lub

22.1: https://woblink.com/ebook/meandry-procesow-demokratyzacji-i-transformacji-systemowej-malgorzata-raczkiewicz-147509u

Cena:


ISBN

9788379697960: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/polityka-przestrzenna-w-polsce-cezary-brzezinski-147587u

Cena:książę wielkiego miasta, jo nesbo człowiek nietoperz pdf, j sztumski wstęp do metod i technik badań społecznych, zasady pisania, zapach boga, mały powstaniec książka pdf, zapadnij w serce pdf, andrzej selerowicz, jarosław groth, upiorne opowieści po zmroku chomikuj, ludlum bourne, mróz listy zza, pokolenie winnych, 13 minut książka, gry tom 2, anthony de mello książki, dżuma książka pdf, zuzanna schnepf kołacz, swiateczna goraczka, metodologia badań pedagogicznych, ziemkiewicz nowa książka, fala koherentna, bogdan wałęsa, assassin’s creed tajemna krucjata…