Szarka

Szarka

Autor: Ewa Nowak

Czy trzeba lecieć aż do Egiptu. żeby przeżyć najlepsze ferie zimowe na świecie? Niekoniecznie. przekonuje się o tym mała Gabrysia. która spędza je u dziadków na wsi. I choć początkowo jest temu bardzo niechętna. wkrótce przekonuje się. że to będzie wyjątkowy czas. A wszystko za sprawą szaro-brązowego szczeniaka. który pewnego dnia pojawia się w domu jej dziadków. Szarkę i Gabrysię połączy mocna przyjaźń. Jednak z czasem ktoś jeszcze zacznie się nimi interesować. Wtedy okazuje się. że Szarka nie jest zwyczajnym. psim szczeniakiem… A pobyt u dziadków w Wielkiej Wsi stanie się największą przygodą w życiu Gabrysi.

Przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem. w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria ‚Czytam sobie. Poziom III’ została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach. którzy maj

4.99: https://woblink.com/ebook/troja-historia-upadku-miasta-zofia-stanecka-199091u

Cena:


Tajemnicze morderstwo. nowy popis bandy usypiaczy

Autor: Ludwik Marian Kurnatowski

Dwie znane artystki Cafe Variete „Bouff’ zostały zaatakowane w swoim mieszkaniu. Jedna z nich zmarła. druga w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Obie kobiety padły ofiarą bandy usypiaczy. Przestępcy odurzają ofiary morfiną. by obrabować ich mienie. Do akcji wkracza wieloletni nadkomisarz Policji Śledczej Ludwik Kurnatowski. który na swoim koncie ma już wykrycie jednego z usypiaczy – Holendra. Czy i tym razem znajdzie sprawców?

Opowiadanie kryminalne oparte na faktach. Ludwik Kurnatowski dzieli się z czytelnikami wspomnieniami z pracy. Autor wydobywa na światło dzienne sprawy tajemniczych włamań. niecodziennych fałszerstw i brutalnych mordów. Zdradza. jakimi prawami rządził się ówczesny świat kryminalny i kim byli jego przedstawiciele.

4.99: https://woblink.com/ebook/krwawa-nic-zycia-i-zbrodni-wiktora-zielinskiego-ludwik-marian-kurnatowski-199139u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/199481/epub

1:

:

Cena:


Pan Tadeusz

Autor: Adam Mickiewicz

‚Pan Tadeusz’ to arcydzieło polskiej literatury. określany mianem epopei narodowej. Dwanaście ksiąg w mistrzowski sposób przedstawia polskie krajobrazy i zwyczaje. tradycję narodowej kultury i siłę dążeń niepodległościowych początku XIX wieku. Soplicowski dworek jest sielankową ostoją polskiego patriotyzmu. Mickiewicz doskonale łączy wątki polityczne z obyczajowymi. Humoru dodają miłosne perypetie Telimeny. zaś przemiana Jacka Soplicy stała się wzorem do naśladowania przez kolejnych twórców romantycznych. Mickiewicz snuje przed czytelnikami wizję wyidealizowanej. dawnej Polski. pełnej siły i wigoru. zasłuchanej w nadzwyczajny koncert Jankiela.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Złota ćma

Autor: Emma Popik

Gdańsk staje się polem walki między dobrem a złem. W Muzeum Bursztynu ktoś zamordował młodego archeologa. Z uwagi na wizytę ważnych osobistości. zarządcy placówki starają się utrzymać sprawę zabójstwa w tajemnicy. Zagranicznych kolekcjonerów do muzeum przyciąga pewien wyjątkowy eksponat – złota ćma. Na tle turystycznych atrakcji rozpoczyna się bezlitosna wojna o władzę i wpływy. Jak daleko można się posunąć. gdy w grę wchodzi pozycja i gigantyczne pieniądze? Czy koszt. który trzeba ponieść będzie ich wart? Wkrótce dobrzy i źli bohaterowie otrzymają swoją zapłatę.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


ISBN

9788711770306: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-meczetu-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199444u

Cena:


Lew-królewicz i jego żona

Autor: Bracia Grimm

Książę. ojciec trzech córek. wyruszał w podróż. Zapytał je. co ma im przywieźć. Najstarsza zażądała naszyjnika. średnia diademu. a najmłodsza skowronka ze złotym dzióbkiem. Gdy książę próbował zdobyć ptaka. przeszkodził mu w tym mówiący lew. Darował księciu życie pod jednym warunkiem: musiał oddać mu pierwszą napotkaną po powrocie do domu istotę. Była nią ukochana. najmłodsza córka. Dziewczyna nie przestraszyła się losu. który ją czekał. Odważnie wyruszyła na spotkanie lwa.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99tytus romek i atomek superkolekcja, tom clancy audiobook, wojny wikingów cornwell, grzegorz górny książki, proces rdzawienia, słuchowiska kryminalne, jakub małecki nikt nie idzie, zwiadowcy 3, wojna galijska pdf, formacje policyjne, top książki fantasy, teraz bajty. informatyka dla szkół ponadpodstawowych. zakres podstawowy. klasa i, zwiadowcy 1, książka kucharska pdf, franek łowca bramek, kupisiewicz dydaktyka, marek kaczmarzyk książki, katarzyna wielka gra o władzę…