Najpiękniejsza fotografia (pol-ang)

Najpiękniejsza fotografia (pol-ang)

Autor: Adam Bahdaj

Czytanie angielskiego tekstu ze zrozumieniem to nie lada sztuka! Dobrze mieć wówczas pod ręką tłumaczenie polskie – tak jak w tej książce. Lekturę ułatwia przejrzysty. akapitowy układ teksów polskiego i angielskiego.

W książce znajdują się dwa opowiadania Adama Bahdaja.

Najpiękniejsza fotografia to opowieść o żyrafie. która chciałaby zrobić sobie zdjęcie. Tylko jak zmieścić na jednej fotografii i głowę. i długą szyję. i jeszcze zgrabne nogi?

Wielki wyścig opowiada o ślimakach. które planują gonitwę. Pierwszą nagrodę otrzyma ten. kto przybędzie na metę jako… ostatni. 

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


ISBN

9788395462504: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/angielskie-zdania-typu-cleft-radoslaw-wieckowski-161043u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/154153/epub

1:

:

Cena:


Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń – PDF

Autor: Brian Weiss

W swojej rewolucyjnej książce dr Brian Weiss. autor bestsellerów New York Timesa. bada fizyczne. emocjonalne i duchowe uzdrowienie. które jest możliwe. gdy swobodnie akceptujesz i przejmujesz rzeczywistość reinkarnacji. Przez wiele lat badał on. w jaki sposób terapia regresji oraz przeszłe wcielenia mogą wywoływać trwałe zmiany w naszym życiu. W swojej publikacji udowadnia. że poprzez kontakt i zrozumienie naszych przeszłych żyć możemy znacznie poprawić teraźniejszość. Dzięki temu pozbędziesz się lęku przed śmiercią. nauczysz się stawiać czoła problemom i uzdrowisz swoją duszę. Otworzysz się na istnienie cudów. a nawet będziesz mógł ich doświadczyć. Czytając o mistycznych przeżyciach innych osób zwiększysz prawdopodobieństwo przeżycia podobnego doś

:

Cena:


:

:

Cena:


Nie będzie żadnej rewolucji

Autor: Kazimierz Rajnerowicz

Bałuty. czołgi. punk rock. zbuntowana młodzież i wtedy oni wchodzą cali na czarno. W latach 90. XX wieku przez Łódź przeszła prawdziwa burza zmian. Zespół Cool Kids of Death. jak sama nazwa wskazuje. pochodzi właśnie z Łodzi. Jego przekaz był jednak szerszy. wyrażający niepokoje tzw. Generacji NIC. Czy naprawdę kilkanaście lat po przełomie 1989 roku młodym ludziom pozostawała albo mrówcza praca w korpo. albo rzucanie butelkami z benzyną?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9victor milan, roy schoeman, planeta singli książka, gringo wśród dzikich plemion pdf, suplementy diety a zdrowie jarosz pdf, intryga pdf, reformy władysława grabskiego, darmowa biblioteka online, odcień północy pdf, trask, goodbye deponia poradnik, dariusz jagiełło, sapiens yuval noah harari, krzysztof klajs, ksiazki obyczajowe wspolczesne, 365 dni blanka lipińska pdf pobierz, blondynka o niebieskich oczach, rimworld pl, gloria amore victis, miod i mleko, tylko umarli wiedza…