Kłamca 1. Wydanie III

Kłamca 1. Wydanie III

Autor: Jakub Ćwiek

Jest jeden Bóg To znaczy był. bo odszedł i dziś nikt nie wie. gdzie się podziewa.

Zanim jednak zniknął na dobre. dał ludziom wyobraźnię. wolną wolę i siłę wiary. a ci wykorzystali owe dary. by stworzyć sobie nowych bogów. półbogów. tytanów i innych. którzy zasiedlili ziemię i wprowadzili nowe porządki.

Aniołowie potrzebują sojusznika. którego nie obowiązują ich rygorystyczne zasady i prawa. Kogoś. kto pomoże im wygrywać w toczących się na ziemi starciach i bez problemu odnajdzie się zarówno pośród istot mitycznych. jak i współczesnych ludzi.

Wybór archaniołów pada na Lokiego. boga ognia i kłamstwa z panteonu Asów. Współpraca zaczyna się obiecująco. ale czy ktoś taki jak on da się długo trzymać na krótkiej smyczy?

 

Kubie musiało nie być ła

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


:

:

Cena:kuchnia polska dla diabetyków, ecdl wyniki, valentina fast royal, dziennikarstwo sledcze, www pzwl pl, worms forts, całe audiobooki za darmo, słownik wyrazów obcych, złączeni honorem pdf doci, kpa komentarz pdf, książka za niebieskimi drzwiami, trylogia namiętności, wotum nieufności mroz, dzieje grzechu żeromski, agnieszka trzebska, atlas histopatologii, krystyna skarbek książka, sylvain neuvel, jak zostać mistrzem. trening doskonałości…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin