1

1

:

:

Cena:


ISBN

9788366718388: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/ksiega-run-berenika-tern-201115u

Cena:


Sonka. Ostatnia żona Jagiełły

Autor: Pająk-Puda Dorota

Wyobraź sobie. że masz siedemnaście lat i musisz wyjść za mąż za siedemdziesięcioletniego mężczyznę. który przed tobą miał już trzy żony. Wszystkie były królowymi. bo twój przyszły mąż to król i nazywa się Władysław Jagiełło. Ten Jagiełło.

Młodziutka księżniczka Holszańska. trafia prosto w mizoginiczny świat piętnastowiecznego Wawelu. gdzie zmierzyć się musi z mitem wielkiego małżonka i intrygami wszechpotężnego kardynała Oleśnickiego. Ma jedno zadanie – dać dziedzica starzejącemu się tytanowi. Sonka nie umie czytać ani pisać. ale ma jeden atut. który od zarania dziejów nigdy nie stracił na wartości – urodę…

Oto próba wyciągnięcia z cienia historii niedocenianej królowej Zofii. tej która dała początek dynastii Jagiellonów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Odzyskanie czasu

Autor: Shu Bao

Powrót do świata bestsellerowego Problemu trzech ciał Cixina Liu!

Mózg Yun Tianminga został zamrożony i umieszczony w statku kosmicznym. który wystrzelono w kierunku floty trisolariańskiej. Plan był desperacki. Istniała tylko minimalna szansa na to. że obcy ożywią człowieka i że pewnego dnia Tianming zdoła przekazać na Ziemię cenne informacje.

Tak też zrobił. Ale wcześniej zdradził ludzkość.

Po tysiącach lat spędzonych na zesłaniu Tianming może wreszcie odkupić winę. Istota zwana Duchem werbuje go do pomocy w wojnie z wrogiem. który zagraża istnieniu całego wszechświata. Tianming podejmuje to wyzwanie. ale tym razem nie chce być jedynie pionkiem w grze… Odkupieniem za zdradę może być ocalenie ludzkości.

Wydane za zgodą Cixina Liu Odzyskanie czasu poszerza zdumiewające uniwersum wyczarowane przez trylogię „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Odkryjesz. dlaczego wszechświat jest „ciemnym lasem”. i dowiesz się. jak naprawdę wyglądają Trisolarianie.

O Problemie trzech ciał Cixina Liu:

Kamień milowy chińskiej fantastyki. – „New York Times”

Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować. wszak kosmici mieli najechać Ziemię! – Barack Obama.

Bardzo oryginalna książka. wyjątkowe połączenie spekulacji naukowych i filozoficznych. polityki i historii. teorii spiskowych i kosmologii. – George R.R. Martin.

Science fiction w najlepszym wydaniu. – Kim Stanley Robinson.

Twoja kolejna ulubiona powieść science fiction. – „Wired”

Science fiction z najwyższej półki: inteligentna. pouczająca i wciągająca. – „SFX”

Dowód na to. że chińska SF osiągnęła już najwyższy poziom myślowych eksperymentów. – David Brin

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 17.94


ISBN

9788395886713: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/szajka-grendel-lajos-202188u

Cena:drozda pora umierać, rasmus ankersen, ja i moja szkoła na nowo, zwyrodniali, jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść, czerwień książka, geomorfologia migoń pdf, zezia miłość i bunt na statku, sieć ostatni bastion ss, dziady 2 motywy, sołdat nikulin, zony nazistow, katarzyna anzorge, notatki maturalne biologia, historia ustroju i prawa polskiego, ebook, thrawn książka…