ISBN

ISBN

9788381660327: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/commissario-sigaro-tom-1-dorota-kusnierz-148988u

Cena:


Lektyny – toksyny ukryte w popularnych warzywach i owocach – PDF

Autor: Schaufler Miriam

Rośliny nas nie lubią! Jeśli żyłeś w przekonaniu. że jest inaczej. to pora otworzyć oczy. Aby zapewnić sobie przeżycie mają do dyspozycji bogaty arsenał broni biologicznych. Wśród nich jedną z najgroźniejszych są lektyny. toksyczne białka. które chronią je przed drapieżnikami. Dzięki tej książce dowiesz się. w których popularnych warzywach i owocach występują. poznasz całe spektrum dolegliwości. jakie wywołują. a także nauczysz się technik eliminowania ich z ulubionych jarzyn. Autorzy odpowiadają również na pytanie czy w produktach ekologicznych jest mniej lektyn oraz czy odżywianie zgodne z grupą krwi uchroni Cię przed niebezpieczeństwem związanym z ich spożywaniem. Lektyny – niebezpieczna broń roślin!

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/sztuka-zycia-razem-daphne-de-marneffe-agnieszka-wyszogrodzka-gaik-151885u

Cena:


Wielkie ludy historii. Grecy

Autor: Christian Hill

Grecy. założyciele cywilizacji. stworzyli zasady. według których organizujemy nasze społeczeństwa do dzisiaj.

Jak wyglądało życie codzienne w starożytności? Czy dzieci chodziły do szkoły? Czym zajmowali się dorośli? Poznaj starożytne cywilizacje! Wybierz się w podróż w czasie do starożytnej Grecji!

W książce pt. ..Wielkie ludy historii. Grecy” młodzi Czytelnicy znajdą informacje o uzbrojonych żołnierzach. wielkich matematykach. błyskotliwych myślicieli… i sportowcach.

Wydawnictwo: RM

Cena: 19.99uwolniona książka, fantastyczne zwierzeta ksiazka, traverser, nazwijmy to miłość, wojciech klyta, skyrim questy daedryczne, badania i pomiary elektroenergetyczne dla praktyków pdf, hanna krall zdążyć przed panem bogiem pdf, przygody kanoniera dolasa, o pochodzeniu gatunków, scenariusz kopciuszek, jak czytać wiedźmina, ofiara losu lackberg, susan cain ciszej proszę, tyrańska, return to castle wolfenstein pl, ogniem i mieczem pdf chomikuj…