:

Myślisz. że nie udźwigniesz ciężaru zmiany?

Z myślnikiem Ewy Chodakowskiej przestaniesz się zastanawiać i zaczniesz działać. 

Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń. uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania. które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale motywują do zmiany życia na wielu płaszczyznach.

Książka które zmotywuje każdego czytelnika do działania. Ewa Chodakowska w prosty. czasami zabawny sposób pokazuje jak krok po kroku wejść na ścieżkę sukcesu.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.99


ISBN

9788324264162: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/ojcostwo-w-drugiej-polowie-xix-i-na-poczatku-xx-w-szkice-z-dziejow-rodziny-galicyjskiej-barzycka-pazdzior-agata-180087u

Cena:


Czarodziej wiatru

Autor: Wojciech Zawioła

Historia o zawodowym żeglarzu. Opowieść. którą snuje on sam. Sięga pamięcią do lat dzieciństwa i młodości. mówi o marzeniach sterowania dużymi jachtami. o ciężkiej pracy i trudnej drodze do ich realizacji. Wspomina spotkania z największymi żeglarzami świata i rozmowy z monarchami. Opowiada o miejscach. w których był dzięki żeglarstwu. o podróżach. morzach. jachtach i największym spełnionym celu – Pucharze Ameryki. I wreszcie o lodzie. o „lataniu” bojerami. Dziękuje losowi za życie jakie ma i żonie za wsparcie.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.99alicja duryasz, trędowata czas akcji, między mariolą a spojrzeniem, stanisław ignacy witkiewicz szewcy, tarot znaczenie kart pdf, syn stulecia, konflikty bliskiego wschodu, naval książka, jakub kenig, po co mi chłopak, z dala od świateł samantha young pdf, dark souls opis przejścia, w pustyni iw puszczy lektor, szmidt robert, józef szymanowski, małgorzata gutowska adamczyk jedna z nas, lego piraci z karaibów czarna perła, monika jagodzińska, resident evil 3 poradnik, wielkie kłamstewka pdf, potok informatyka, the secret garden pdf, zamęt severski audiobook, przygody kanoniera dolasa pdf, gothic 2 gra, zapiski z królestwa, grzeszna milosc, bohumil hrabal książki…