ISBN

ISBN

9788366815421: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-jestes-tym-co-masz-peter-walsh-206442u

Cena:


Zakulisowe umowy. które zmieniły świat

Autor: Jacques Peretti

Rzetelna. Polecamy czytelnikom. którzy są zainteresowani tym. jak naprawdę rozwija się świat biznesu. – „Library Journal”

Sądzimy. że światową gospodarką kierują siły. które rozumiemy – określone prawa ekonomii oraz wybierani przez nas politycy. Tymczasem Jacques Peretti prowokacyjnie twierdzi. że większość otaczającego nas świata – od spożywanej żywności. przez kupowane produkty. po przyjmowane przez nas leki – kształtują tajne negocjacje i umowy biznesowe. o których nie mamy pojęcia.

Autor wprowadza nas w środowisko potężnych graczy biznesowych i analizuje krok po kroku dziesięć przełomowych umów. które spowodowały transformację współczesnej gospodarki. Ujawnia m.in.. jak korporacyjni liderzy stworzyli całą branżę dietetyczną. jak PayPal opanował rynek płatności online oraz jak szefowie firm farmaceutycznych uknuli skuteczny plan sprzedaży leków ludziom zdrowym.

Peretti. nagradzany dziennikarz śledczy. na podstawie swojej rozległej wiedzy i wnikliwych badań wskazuje także intrygujące i fascynujące powiązania: np. jak poczynania Wall Street na rynku produktów spożywczych doprowadziły do wybuchu Arabskiej Wiosny lub co łączyło epidemię AIDS w San Francisco w latach 80. XX w. z załamaniem rynku kredytów hipotecznych subprime i kryzysem finansowym w 2008 roku.

Zakulisowe umowy to pasjonująca i pouczająca lektura!

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Droga do ciebie

Autor: JP Monninger

Romantyczna i malownicza opowieść. która dzieje się w wyjątkowym momencie życia młodej kobiety. Heather kończy naukę w college’u i wyrusza w podróż po Europie w towarzystwie dwójki najlepszych przyjaciół. Zostawia za sobą szkolne obowiązki. a dorosłość dopiero wisi w powietrzu. Przed nią już tylko to jedno jedyne lato. by być naprawdę wolną. Heather nawet nie przeczuwa. że spotka kogoś takiego jak Jack. Nieoczekiwanie dostrzega w nim miłość swojego życia. Jack jest tajemniczym. starszym od Heather o kilka lat mężczyzną. który zainspirowany dziennikami dziadka postanawia odwiedzić różne miasta w Europie. Niecodzienna podróż staje się dla Heather przygodą życia. Jednak pewna tajemnica. którą skrywa Jack. zmienia dosłownie wszystko.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/154353/epub

1:

:

Cena:ostatnia powieść dostojewskiego, geopolityczne uwarunkowania bezpieczeństwa polski, co cię nie zabije to cię wzmocni po angielsku, michal zawadka, zagubiona dusza, ania z avonlea ebook, ambroziewicz, piotr zychowicz książki, magdalena tomala, roman sobiecki, zdania okolicznikowe czasu, wstep do psychoanalizy, kindla z kimś takim jak ty ulub, platon panstwo, celmer zuzanna, negocjuj jakby od tego zależało twoje życie chomikuj, europa walczy 1939-1945. nie takie proste zwycięstwo, rekreacje mikołajka pdf, zwiadowcy ebook, trup na plaży i inne sekrety rodzinne, interpretacja wiersza nike która się waha…