Zdrowe koktajle

Zdrowe koktajle

Autor: Ewa Chodakowska

100 przepisów dla niej. dla niego. dla całej rodziny !

Przepisy na koktajle śniadaniowe. przekąski ( idealne na drugie śniadanie lub podwieczorek). health&beauty. a także dla panów.

Nasze codzienne posiłki powinny bazować na warzywach i owocach. które są źródłem witamin. składników mineralnych. błonnika. antyoksydantów. jak również wody. Ich zalety można wymieniać bez końca. Koktajle to bomba witaminowa i zarazem pyszne orzeźwienie. również w ciągu dnia.

Komponujcie koktajle stosownie do Waszych potrzeb. smaków i godzin posiłków. Książka dostarczy Wam mnóstwa cennych inspiracji. jak dzięki świeżym składnikom zachować najwięcej ich wartości odżywczej.

Zmiksujmy razem coś pysznego!

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.9


https://woblink.com/product-publication/download/197844/epub

1:

:

Cena:


Zachmurzenie umiarkowane

Autor: Barbara Kosmowska

W sylwestrowy wieczór emerytowany weterynarz. Karol Polny. po angielsku wychodzi z domu. zostawiając w nim ukochane drzewka bonsai. nową sofę. stare wędki. a przede wszystkim Różę. swoją wieloletnią żonę. redaktorkę kiepskich romansów.

Co kryje się za decyzją męża. który zamienia słoneczne mieszkanie na stary domek w ogródkach działkowych? I czy Róża kiedykolwiek zaakceptuje fakt. że została rzucona… dla nikogo?

W życiu niczego nie można być pewnym. Nic nie jest dane raz na zawsze. Zmiana może być wybawieniem. jak się okazuje – w każdym wieku. Wybawieniem i szansą. Na co? Na niebo bez chmur?

Historia pełna zaskoczeń. ważnych odkryć. wyznań i zabawnych zdarzeń. W kratkę. Jak to z pogodą bywa!

Agnieszka Hałubiec

Wydaw: 1

Cena:


Dziedzictwo rodziny Helclów w Krakowie

Autor: ks. Stanisław Basista

Obchodzona w 2012 r. 150. rocznica zbudowania na cmentarzu Rakowickim kaplicy pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego dała asumpt do bliższego zainteresowania się osobami fundatorów: Ludwika i Anny Helclów oraz w ogóle tą niezwykłą rodziną zasłużoną bardzo dla Krakowa i w ogóle dla społeczeństwa polskiego na polu naukowym. politycznym i gospodarczym. a zwłaszcza w działalności charytatywnej. Wspomniana rocznica zaowocowała sesją naukową. której materiały. wzbogacone o inne opracowania. złożyły się na tę książkę przygotowaną i zredagowaną przez kapelana cmentarza Rakowickiego. ks. dr. Stanisława Basistę. Zawiera ona artykuły ściśle naukowe i bardziej popularne. które wszystkie dotyczą życia i działalności rodziny Helclów. a szczególnie jej najwybitniejszych pr

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


Żebrząc o śmierć

Autor: Graham Masterton

Czworo martwych bezdomnych – dwóch z rdzeniem mózgu przewierconym wiertarką. jeden z odstrzeloną połową twarzy i spalona żywcem dziewczyna. Do tego dwie zaginione kobiety. psychopata. który wrzuca przechodniów do kanału. ścigana przez podejrzanego typa dziewczynka błąkająca się po mieście w poszukiwani mamy. której pierścionek znaleziono w… mielonym mięsie.

Ktoś mógłby powiedzieć: rutyna w pracy wydziału śledczego

Niezupełnie. bo jeszcze nie skończył się styczeń. a liczba zabójstw w Cork przekroczyła już tę z całego poprzedniego roku. Ogarnięcie tego chaosu. ustalenie. które z tych spraw są ze sobą powiązane i w jaki sposób. będzie od Katie Maguire wymagało nadludzkiego wysiłku. I znowu znajdzie się w sytuacji. w której będzie zagrożone jej własne życie

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9agnieszka krakowiak, zapomniany holokaust, rachunkowość finansowa zadania z rozwiązaniami pdf, raw rebirth pdf, papuga polinezja nauczyła go języka zwierząt, jak u barei, chemia nowa era klasa 7 pdf, przygody plastusia, arytmetyka komputerowa, małgorzata rogala książki, motyw cierpienia, www.ibuk.pl, wyspy plugawe audiobook, krystian głuszko, o czym myślą koty, opiumu w rosole tekst, prawie rodzina…