Dryfując do Betlejem

Dryfując do Betlejem

Autor: Didion Joan

Didion nie stara się zdemaskować bohaterów. lecz próbuje ich zrozumieć. O gwiazdach kina. milionerach. ofiarach morderstw. naiwnych entuzjastach kwasu. ideologach czy snobach z hawajskich elit pisze w taki sposób. że nie wydają się ani nikczemni. ani czarujący. lecz żywi – przegrani. a często piękni. na swój żałosny sposób… Rzadki popis.

 ‚‚The New York Times Book Review“

Wydawnictwo: Wydawnictwo Cyranka

Cena: 35


Recykling

Autor: Zofia Tarajło-Lipowska

Komisarz Cichosz. znany już z powieści Śmierć dziekana. podejmuje się rozwiązania zagadki kolejnego morderstwa na Uniwersytecie Kuropaskim. Tym razem ofiarą jest dyrektorka Instytutu Semikomunikacji Interkulturowej Hellada Słoneczny. Sprawy komplikują się. gdy do zespołu śledczych dołącza była pracownica Instytutu Andżela (Aniela) Mentel. Interesujące portrety psychologiczne postaci. barwny język. przewrotny humor i akademickie realia sprawiają. że książka zainteresuje nie tylko miłośników kryminałów.

Nie została potwierdzona. ani też obalona teoria. że we wszystkich przypadkach zabójcą jest ten sam szaleniec. który w ten sposób próbuje wyrazić oburzenie z powodu różnych patologii środowiska. I żebyście się nie wygadali przed podejrzanymi ani świadkami! Cicho-sza!

31.99: https://woblink.com/ebook/we-wspolnym-rytmie-jojo-moyes-31248u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/148325/epub

1:

:

Cena:


Anna Karenina

Autor: Lew Tołstoj

Anna Karenina (1873-77) jest najważniejszą powieścią psychologiczną w dorobku pisarza. Już z pierwszego zdania dowiadujemy się. że autor porusza w niej problem rodziny oraz prawa jednostki do szczęścia osobistego. Małżeństwo Kareninów zostaje zniszczone przez wielką. ale występną miłość. kiedy Anna. porwana uczuciem do oficera huzarów. Wrońskiego. decyduje się opuścić dom. Od tej chwili popada w konflikt z otoczeniem. musi wybierać pomiędzy miłością do mężczyzny a miłością macierzyńską. W rezultacie w poczuciu rozczarowania. nękana poczuciem winy. nieuchronnie zmierza do tragicznego zakończenia…

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 19.99matura ustna angielski przydatne zwroty pdf, strategia blekitnego oceanu, jak pomnażać oszczędności maciej samcik, mikrokalorymetria, wojna w, psychologia różnic indywidualnych strelau pdf, samantha young cofnąć czas pdf, słownik synonimów pwn, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, łysol i strusia, ślepnąc od świateł książka pdf, system zamknięty, maria jaczynowska, katarzyna zarzycka, moje miejsce na ziemi pdf…