Uśmiech Dalinki

Uśmiech Dalinki

Autor: Emilia Becker

Historia siedmioletniej Dalinki. która pewnego pochmurnego dnia wskakuje do kałuży. trafiając do królestwa jesieni. Autumni.

Pragnie poprosić ponurą królową tej krainy. by przywróciła dobrą pogodę i tym samym uśmiech ludziom na ziemi. W wyprawie towarzyszą Dalince jej przyjaciele – gdybający kasztan Zygmunt. melancholijny liść Kohelet i troskliwa parasolka Tereska. 

Po drodze każdy z przyjaciół musi zmierzyć się ze swoim największym strachem. Czy uda im się pokonać przeszkody. odzyskać uśmiech i wrócić do domu?

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 24.9


ISBN

9788380431393: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/soszka-karpinska-morek-ewelina-201168u

Cena:


Zagadka do nagrody

Autor: Bolesław Prus

„Zagadka do nagrody” to opowiadanie autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

 ”Pewien angielski podróżnik. uczony i wiarogodny. zelektryzował Europę wiadomością. że gdzieś w Himalajach rośnie (w jednym tylko egzemplarzu) drzewo wiekuistego żywota… Ktoby zjadł. a raczej kto zjadł odrobinę tego drzewa. choćby wielkości prosa. ten nietylko odzyskiwał młodość. ale mógł żyć jeszcze do setnego roku. Podróżnik na własne oczy widział fakira. który mając lat siedemdziesiąt. po zjedzeniu kawałka liścia z owej rośliny. cofnął się do dwudziestu lat. nie tracąc nabytej wiedzy i doświadczeń. Fakir ten. i bodaj. czy nie on jeden. wiedział. gdzie znajduje się drzewo żywota. ale wskazać go nie ch

:

Cena: 19.99


Velvet – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Kiedyś uwiodła cały pluton składający się z około dwudziestu żołnierzy i dowódców różnego stopnia. Wiem. brzmi niewiarygodnie. Tym bardziej. że wszystko zdarzyło się jednej nocy. Wiem o tym z opowieści. słyszałem je z kilku źródeł’.

Czterej mężczyźni w lekko rozchylonych mundurach prowadzą przy kominku intensywną rozmowę. Panuje erotyczna atmosfera. Mówią o kobiecie szpiegu. wysłanej przez wroga. która przekazywała sekretne informacje. Wieść niesie. że aby je zdobyć. używa sztuki uwodzenia. Czterech żołnierzy z fascynacją i pożądaniem szuka odpowiedzi na pytanie. kim jest i jak to robi. Historie o kobiecie i jej seksualnych zdobyczach są niezliczone i bogate w szczegóły.

Jedyne. co o niej wiedzą. to jak ma na imię: Velvet.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


ISBN

9788381751582: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/islandia-wybrane-wspolczesne-wyzwania-gospodarcze-ewa-szymanik-aliaksandra-navasiad-dymitr-makowski-201353u

Cena: Aliaksandra Navasiad



zasada dyspozycyjności, czarny kot edgar allan poe, jerzy główczewski, zabić drozda, czas żniw samantha shannon, colin campbell nowoczesne zasady odżywiania, kryzysy rozwojowe, henryk machel, dziarski dziadek książka, program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej warchoł pdf, michał rusinek pypcie na języku, internetowa wypożyczalnia książek, ibook libra, za zamkniętymi drzwiami pdf, mobi dziennik lisia góra, enemy territory: quake wars, kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego, agent fundacji, oblicza epok język polski, krew olimpu pdf, kielonek, mariusz lipski, zapozyczenia w piosenkach, mirosław prandota…