1

1

:

:

Cena:


Biedny Henryk

Autor: Gerhart Hauptmann

Adaptacja średniowiecznego poematu autorstwa Hartmanna von Aue. Opowiada historię szlachetnego rycerza. na którego Bóg zsyła śmiertelną chorobę – trąd. Medyk o wątpliwej reputacji mówi mu. że jedynym ratunkiem jest krew z serca dziewicy. która ma dobrowolnie oddać za niego życie. Poemat ten został w 1815 roku przełożony na nowoniemiecki i opracowany przez braci Grimm. Jest to tradycyjna opowieść o trędowatym rycerzu. demonicznym lekarzu i kobiecej zbawicielce.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Młody Orzeł

Autor: James Fenimore Cooper

„Młody orzeł” to powieść dla dzieci opowiadająca o losach znanych bohaterów książek Jamesa F. Coopera: Zwierzobójcy. zwanego też Sokolim Okiem. Nataniela Bumpo. Czyngaszguka. Porusza ona temat konfliktu rdzennych Amerykanów z kolonistami. próbującymi podbić nowe tereny. roszcząc sobie prawo do ziem tubylców. James Fenimore Cooper był amerykańskim pisarzem pierwszej połowy XIX wieku. Jego historyczne romanse przedstawiające pogranicze i życie rdzennych Amerykanów od XVII do XIX wieku stworzyły unikalną formę literatury amerykańskiej.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Sprawdź. czy ktoś za tobą nie stoi

Autor: Ina Nacht

Kiedy tłumaczka Sonia przeprowadzała się do osady Białe. leżącej w Kotlinie Kłodzkiej. spodziewała się ciszy i spokoju. Stary dom oczarował ją atmosferą. a dziki ogród dawał iluzję harmonii z przyrodą. Jednak już kilka dni później okolica zaczęła odkrywać przed nową mieszkanką swoje sekrety.

 

Karina to młoda policjantka. która po znajomości dostała pracę w kłodzkim wydziale kryminalnym. Trafia do zespołu niezbyt pracowitych samców alfa. Jeden z nich postanawia zawładnąć jej życiem.

 

Sprawdź. czy ktoś za tobą nie stoi. Bo nie wszystkie historie mają dobre zakończenie.

 

 

Nieoczywiste rozwiązania fabularne. zaskakujące zwroty akcji i kontrowersyjna bohaterka – wszystko to sprawia. że książka jest świetnym debiutem. Polecam

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99blicharski inżynieria materiałowa, monologi, jezioro bodeńskie książka, blanka lipińska pdf, tracę ciepło, nauka chodu, reklama pdf, czarna wrona, opium w rosole test, wstep do psychoanalizy, instytut bibliotekoznawstwa uś, mam faceta i mam problem, paweł reszka książki, ściema bromberg, kolejne 365 dni fragmenty, elżbieta cherezińska płomienna korona…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin