Świąteczny nieznajomy

Świąteczny nieznajomy

Autor: Richard Paul Evans

Czy zranione serce zdoła zaufać?

Kiedy pojawia się tajemniczy “Świąteczny nieznajomy”…

Szczęśliwe życie Maggie Walther rozpada się jak domek z kart. Przez lata skrywane tajemnice jej męża nagle wychodzą na światło dzienne. a Maggie traci zaufanie i wiarę w ludzi. Tuż po rozwodzie chowa się w domu i niechętnie z niego wychodzi. Frustrację wyładowuje na przyjaciółce. która zachęca Maggie do bożonarodzeniowych przygotowań. Zraniona kobieta nie cieszy się na wizję świąt. które trzeba spędzić z najbliższymi.

Wtedy na horyzoncie pojawia się Andrew. Pewnie łapie Maggie za rękę. Niczym anioł stróż dodaje jej otuchy. wspiera i napawa nadzieją. Czy tytułowy „Świąteczny nieznajomy”. pomimo tajemnic. przyniesie długo wyczekiwane ukojenie?

Richard Evans o potędze nadziei

Świąteczny nieznajomy” to historia o rozliczaniu się z przeszłością. Pełna dobrych uczuć. daje nadzieję na odzyskanie niezależności i pogodzenie się z trudnościami losu.

KsiążkaŚwiąteczny nieznajomy” to kontynuacja Serii z Noel. która od lat zachwyca czytelników historiami o sile miłości i dobra. W skład cyklu wchodzi m.in. Dziennik Noel. którą znajdziesz w naszej ofercie!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 29.99


ISBN

9788381297288: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/na-wojnie-nie-ma-niewinnych-aneta-jadowska-192641u

Cena:


Człowiek. który znał mowę węży

Autor: Kivirahk Andrus

Leśny świat Leemeta się rozpada: przyjaciele i sąsiedzi wyprowadzają się do wioski. aby tam wieść nowe życie podporządkowane pracy na roli i obrządkom chrześcijańskim. Porzucają swoje chaty. obyczaje i umiejętności skuszeni smakiem chleba oraz wynalazkami przywiezionymi przez rycerzy zza morza. Leemet wierzy. że odnajdzie pogrążonego w wiecznym śnie Północnego Gada – jedyną istotę zdolną przywrócić dawny porządek.

Ponadczasowa powieść z Estonii o walce „starego” z „nowym”. niełatwym poszukiwaniu własnej tożsamości i zerwanym przymierzu człowieka z przyrodą.

 

Wydawnictwo: Marpress

Cena: 29


https://woblink.com/product-publication/download/198982/epub

1:

:

Cena:


Czas Niepogody

Autor: Agnieszka Markowska

Nowa niesamowita historia fantasy!

Sarune jest młodą. obiecującą akolitką w służbie Pana Światła. Gorliwie przestrzega zasad zakonu i przyjmuje Insomnium. specyfik blokujący sny. Podobnie jak większość mieszkańców wioski. robi to. aby oczyścić się z grzechu i zapewnić sobie ochronę przed sługami bogini ciemności – Tkaczami Nocy.

Choć Sarune stara się postępować właściwie. nie każda decyzja jest prosta. Przyjaźń z pół-Tkaczką Rhianną budzi zastrzeżenia przełożonej zakonu. a uczucia żywione do inkwizytora Anselma utrudniają dochowanie czystości.

Gdy do osady przybywa arcykapłanka Enklawy Słońca. marzenie Sarune. aby dołączyć do tamtejszej świty. okazuje się bliższe spełnienia niż kiedykolwiek. Sprawy jednak mocno się kom

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 48


Modlitwa

Autor: Keller Timothy

Kolejne arcydzieło… przemyślane i wszechstronne. – The Gospel Coalition

Wyrażając swoje przekonania oraz dzieląc się niejednokrotnie zaskakującymi czytelnika sugestiami. Keller wykazuje. że biblijna mądrość jest niezwykle aktualna i konieczna w procesie poszukiwania odpowiedzi na pytania związane z życiem zawodowym. W istocie. chrześcijańskie spojrzenie na pracę zawodową – przekonanie. że jest ona służeniem innym. a nie sobie samemu – stanowi fundament rozkwitającego i zrównoważonego życia osobistego i zawodowego.

Keller pokazuje. w jaki sposób

  • perfekcja.
  • integralność.
  • dyscyplina.
  • kreatywność
  • i pasja

w miejscu pracy mogą być pomocą dla innych. a także wyrazem uwielbienia Boga. Ta książka to zbiór jego przemyś

:

Cena:cara al sol, agresja nowe tabu pdf, kolumbowie książka, włam się do mózgu pdf chomikuj, minka kent idealne życie, joanna gierak onoszko, transsyberyjska. drogą żelazną przez rosję i dalej, sztuka prowadzenia sporów, wkurza, gta v straż pożarna mapa, sołdat, czasy angielski pdf, jakub czarodziej książka, miłość perska, roman bąk, przyjaciel wesolego diabla, pomnik cesarzowej achai pdf, mysl polska pl, siedem przykazań, przygody filonka bez ogonka, alexander lowen pdf, czarny mag tom 4, niemiecki dla pielęgniarek, ramię wagi…