ISBN

ISBN

9788363354749: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/eisenstein-kino-wladza-kobiety-wladimir-zabrodin-191074u

Cena:


Oliver Twist. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Wersja dwujęzyczna polsko-angielska.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Oliver Twist to jedna z najbardziej znanych powieści Charlesa Dickensa. Autor z typową dla siebie przenikliwością przedstawia losy kilkuletniego sieroty. który przenosi się z przytułku do przytułku. by w końcu trafić do grupy przestępców. usiłującej zmusić go do kradzieży. Poruszająca historia Oliviera to zapis prawdziwych problemów. z jakimi borykała się XIX-wieczna Anglia. Główny bohater. nieludzko traktowany. cierpiący głód i zimno. wzruszy każdego czytelnika. ale Dickens wplata w swoją powieść także dobrze wyważony humor i nie pozostawia

:

Cena:


Milly Darrell

Autor: Mary Elizabeth Braddon

Milly Darrell isn’t the narrator. but the story is based around her. Mary Crofton is a new governess who meets her in school. and agrees to spend her vacation with Milly. She soon has to deal with the intrigues of Milly’s evil stepmother Augusta and possessive cousin Julian. Fortunately. Mary figures out that Milly is being poisoned thanks to noticing the wrong cork on a medicine bottle. Augusta’s no Lady Audley.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788382190120: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/schowani-do-wora-wspomnienia-bylego-wychowawcy-wieziennego-andrzej-flugel-193606u

Cena:


Germinal

Autor: Emil Zola

„Germinal” to powieść autorstwa wybitnego francuskiego pisarza Emila Zoli. jednego z najważniejszych przedstawicieli naturalizmu.

Akcja utworu rozgrywa się między rokiem 1866 a 1867. Stefan Lantier przybywa w poszukiwaniu pracy do górniczej miejscowości i zatrudnia się w kopalni. Szybko zakochuje się w lokalnej piękności. Katarzynie Maheu. Jednak ta. chociaż darzy go sympatią. zostaje kochanką innego górnika. brutalnego. agresywnego Chavala.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


ISBN

9788364076541: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/w-80-lat-dookola-polski-daniel-passent-191092u

Cena:


Czas przełomu 1989-1990

Autor: Daria Nałęcz

Książka Darii i Tomasza Nałęczów Czas przełomu 1989-1990 opisuje budowę demokratycznego państwa prawa. Możemy prześledzić. jak tworzono od podstaw system parlamentarny i samorząd na poziomie lokalnym. wprowadzano gwarancje praw obywatelskich. apolityczności policji i niezawisłości sędziów.

Rewolucyjne wydarzenia. zapoczątkowane rozmowami przy Okrągłym Stole. a zwieńczone pierwszymi powszechnymi wyborami prezydenckimi autorzy przypominają z werwą i anegdotą. Odpowiadają na wiele pytań. Co się stało. że obydwie strony – „my” i „oni” – zeszły z barykady? Jak przebiegały pęknięcia w obu. z pozoru monolitycznych. blokach? Czego się bali zwycięzcy czerwcowych wyborów? Pasjonująca książka dla wszystkich. którzy chcą poznać narodziny III RP.

Wydawnictwo: Eldon Studio

Cena: 12książki o kartelach narkotykowych, interakcjonizm, arystokratka na koniu chomikuj, wielki bazar złoto brayana pdf, skamander program, łukasz henel, gdzie jest czarna owca brain test, kuchnia neli, gra cieni książka, mikroskopia świetlna, zagadka trzech czwartych, jacek sariusz wolski, bajki o życiu, pęknięcie kości promieniowej, komunizm w europie, rozprawa o metodzie kartezjusz, angielski na wakacjach pdf…