Wrażliwość: dar czy przekleństwo?

Wrażliwość: dar czy przekleństwo?

Autor: Ilse Sand

Odczuwasz świat intensywniej niż inni?

Jesteś podatny na wpływ nastroju otaczających cię osób?

Źle działają na ciebie hałas. chaos i nieprzewidywalność?

Jeśli czujesz. słyszysz i przeżywasz wszystko mocniej niż inni. to prawdopodobnie jesteś osobą wysoko wrażliwą. Twoja natura może być wielkim darem. ale może też czasami sprawiać wrażenie przekleństwa. Jak wykorzystać swoją wrażliwość. by czerpać z niej jak najwięcej. a jedocześnie nie dać się złapać w pułapki zastawione na ciebie przez świat?

W świecie wrażliwców

Zapewne często zdarzało ci się usłyszeć. żebyś po prostu przestał się martwić. Że musisz spróbować być trochę twardszy. Właśnie dlatego pokochanie siebie samego jako wrażliwca może okazać

:

Cena:


Wydawnictwo

E-bookowo: Format

194600

https://woblink.com/product-publication/download/194600/epub: 1

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/196738/epub

1:

:

Cena:


Medyceusze. Tajemnica Montefeltra

Autor: Marcello Simonetta

Intrygi dworskie od spisku Pazzich do powstania Kaplicy Sykstyńskiej.

W tym doskonale udokumentowanym opracowaniu. które czyta się jak najlepszy thriller historyczny. autor rozwiązuje jedną z największych zagadek renesansu. wydobywając na światło dzienne prawdę ukrytą w pewnym zaszyfrowanym liście. którego adresatem był papież Sykstus IV.

26 kwietnia 1478 roku podczas mszy w katedrze florenckiej doszło do zamachu na życie Wawrzyńca i Juliana Medyceuszy. władców Florencji. Wawrzyńcowi udało się schronić w zakrystii. ale Julian zginął od kilkunastu ciosów sztyletem. Od tego czasu minęło ponad pięćset lat. a o spisku Pazzich napisano już bardzo wiele. Ale prawda o tym. kto naprawdę stał za zamachem i włożył broń w dłonie Pazzich. wciąż czekała na odkrycie.

Tajemnica Montefeltra to pasjonująca historia pełna zwrotów akcji. w której obok intryg i zdrad znalazło się też miejsce dla fresków z Kaplicy Sykstyńskiej – narzędzia ostatniej. bezlitosnej wendety Medyceuszy.

Doskonały zbiór niezwykle ważnych i mrożących krew w żyłach historii. – Corriere della Sera. Napisana dynamicznie i wnikliwie Tajemnica Montefeltra z pewnością przyczyni się do lepszego poznania historii renesansowej Italii. – The Times Literary Supplement.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Ach. ten cukier!

Autor: Anna Reguła

Gdy po raz kolejny słyszymy. że ktoś ogranicza w diecie cukier myślimy: „Mnie to nie dotyczy”. Często jesteśmy przekonani. że nasz jadłospis wcale dużo go nie zawiera. Cukier kojarzymy zwykle ze słodkimi przekąskami. deserami. zawartością cukierniczki czy owocami. Tymczasem jest go pełno w produktach. które wcale nie kojarzymy jako słodkie. Co więcej. kryje się on również w pozornie zdrowych jego „zamiennikach”. które stają się coraz bardziej popularne. Autorka w swojej książce obala mity dietetyczne. wymienia najczęściej popełniane błędy żywieniowe i ujawnia prawdziwych sprawców zbędnych kalorii.

Z książki dowiemy się między innymi. jakie są rodzaje cukrzycy i czym się ona różni od insulinooporności. Co to jest indeks glikemiczny i jak najkorz

:

Cena:1000 słów rosyjski pdf, kroniki amberu, remigiusz mróz ebook za darmo, kubuś puchatek plan wydarzeń, paweł skowron, brenda joyce, hanna januszewska kopciuszek pdf, wstep do prawoznawstwa, atlas pająków pdf, bieguni mobi chomikuj, dizajn na co dzień, dieta nie życia, paszczodźwięki, paweł greń…