Osiecka

Osiecka

Autor: Zofia Turowska

Dawała sobie radę z pisaniem. miała niezaprzeczalny talent. Trudniej szło jej z życiem osobistym. Goniła uczucie jak goni się króliczka: już… już się go łapie. co za podnieta! A on umyka.

Pierwszy z wydanych. najlepszy z dotychczasowych portret Osieckiej – poetki. autorki ponad dwustu tekstów piosenek. kilku powieści. spektakli telewizyjnych. a nawet znanego hasła „Coca-Cola to jest to!”. dziennikarki. matki. żony. kochanki. kobiety towarzyskiej.

W tej nietypowej biografii Zofia Turowska pokazuje bohaterkę pełną życia. wolną. niedającą się ograniczać konwenansom. a historie licznych perypetii miłosnych. związków małżeńskich i partnerskich opisuje z wyczuciem i dyskrecją. Jej Osiecka to wiele Agnieszek w jednej kobiecie.

Wydawnictwo: Marginesy

Cena: 1


146802

40.99: https://woblink.com/ebook/punkt-przelomowy-malcolm-gladwell-146802u

1

:

Cena:john krakauer, modlitwa za owena, rzucam cukier, dee wiliams, podstawy rachunkowości pdf, psychologia kliniczna cierpiałkowska pdf chomikuj, darmowe ksiazki, hanna gren, ksiaze machiavelli, biblioteki internetowe, wałęsa żyd, dzikowy skarb audiobook, witkiewicz szewcy, statystyka podręcznik pdf, minimalizm w praktyce, nora roberts przed zmierzchem chomikuj, obywatel film wellesa, kamasutra czyli traktat o miłowaniu pdf…