Peaky Blinders. Prawdziwa historia słynnych gangów Birminghamu

Peaky Blinders. Prawdziwa historia słynnych gangów Birminghamu

Autor: Chinn Carl

Kim byli prawdziwi Peaky Blinders?

Serial Peaky Blinders przykuwa widzów do ekranów od 2013 roku. Ta gangsterska epopeja opowiada o dramatycznych dziejach rodziny Shelby i jej charyzmatycznego przywódcy na tle burzliwej historii początku XX wieku. Tymczasem prawdziwe gangi od pokoleń rządziły życiem w mrocznych zaułkach Birminghamu. a wielu z serialowych bohaterów miało swoje pierwowzory w rzeczywistości.

Historyk Carl Chinn spędził dziesięciolecia na badaniu słynnych Peaky Blinders. do których należał jego własny pradziadek. Owocem jego pracy jest niezwykła i porywająca opowieść o kryminalnym podziemiu Birminghamu. napisana na podstawie źródeł historycznych i wywiadów z potomkami członków Peaky Blinders i wzbogacona o rzadkie fotografie z początku zeszłego stulecia.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


ISBN

9788381950510: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/slowianski-amulet-renata-kosin-177961u

Cena:


ISBN

9788381775571: Wydawnictwo

Format

19.44: https://woblink.com/ebook/uwodziciel-sylwia-chojnacka-l-j-shen-201078u

Cena:rebecca winters, ci wredni rzymianie, fatalna lista pdf, psychologia zeznań świadków, matka jagiellonów, boss of me tia louise, gry hospital, wielka księga basi i franka, tatuaże. tom 1. najtwardsza stal pdf, adam bielecki ksiazka, harlan coben w domu pdf, nic nie zdarza się przypadkiem, jan waga, blanka lipińska pdf chomikuj, naval książka, druga strona – kim holden, wybory sfałszowane, wiele powodów by wrócić, przetrwałam życie ofiary josefa mengele pdf, baśniobór: tajemnice smoczego azylu…