1

1

:

:

Cena:


30 Scen z życia Maryi

Autor: Aneta Liberacka

Poruszające. intymne świadectwa. będące zapisem prawdziwych historii pokażą Ci jak w praktyce inspirować się życiem Maryi – jak przeżywać radosne. ale także bolesne chwile w Twoim życiu. Niezbędnik bliskości z Maryją. który oddajemy w Twoje ręce. poprzez rozważanie Jej życia. pomoże Ci być blisko Niej w modlitwie czy rozmyślaniach o Niej jako kobiecie. matce. przyjaciółce i drogowskazie.

Wszystkie historie przedstawione w książce są prawdziwe.

W środku znajdziesz:

 • 30 scen z życia Maryi. zaczerpniętych z Ewangelii
 • 30 prawdziwych historii współczesnych kobiet wraz z wezwaniami modlitewnymi
 • Wybór pogłębiających felietonów o Maryi – Kobiecie. Matce. Drogowskazie życia
 • Zbiór najpiękniejszych modlitw. litanii i nowenn za wstawienni

  40: https://woblink.com/ebook/zabijcie-wszystkich-bog-swoich-rozpozna-violetta-domagala-169676u

  Cena:


  Obcy powiew wiatru

  Autor: Magdalena Majcher

  Wielopokoleniowa. pasjonująca saga o rodzinie. która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim.

  Marcjanna Zielczyńska żyje beztrosko – spędza czas z przyjaciółkami. marzy o wielkiej miłości. planuje swoją przyszłość. Kiedy zaczyna się wojna. wszystko się zmienia.

  Świat. który znała i kochała. przestaje istnieć. Dziewczyna musi opuścić swoje rodzinne strony i wyruszyć w podróż w nieznane. aby odnaleźć nowy dom.

  Wzruszająca opowieść inspirowana losami tysięcy Kresowiaków. którzy z dnia na dzień utracili coś o wiele cenniejszego niż majątek – spokój i miejsce do życia.

  Wydawnictwo: Pascal

  Cena: 34.9


  :

  :

  Cena:


  ISBN

  9788366520714: Wydawnictwo

  Format

  26.9: https://woblink.com/ebook/mrozne-lzy-tom-2-bree-barton-184169u

  Cena:


  Wszystko o różańcu. który może wszystko

  Autor: Wincenty Łaszewski

  Co mają ze sobą wspólnego zwycięstwo pod Chocimiem. cud Guadalupe i niewytłumaczalne naukowo przeżycie ośmiu zakonników w epicentrum wybuchu w Hiroszimie?

  Jak udało się powstrzymać rozprzestrzeniającą się jak pożar herezję katarów w średniowiecznej Europie i dlaczego tysiące bezbronnych manifestantów mogło zwyciężyć uzbrojone po zęby oddziały wojska na Filipinach?

  To różaniec. Psałterz anielski. kontemplacyjna modlitwa Kościoła będąca skutecznym orężem przeciwko złu.

  Każde Zdrowaś Maryjo jest jak uderzenie mnie w głowę.

  Gdyby chrześcijanie wiedzieli. jaką moc ma różaniec… to byłby mój koniec.

  Szatan podczas egzorcyzmów

  Skąd wzięła się najpopularniejsza modlitwa katolicyzmu. skąd liczba jej tajemnic? Jak to możliwe. że prosta modlitwa pustelników zauroczyła doktorów Kościoła? Dlaczego dominikanie przedstawiali różaniec jako maryjną świątynię z piętnastoma tajemnicami jako ołtarzami. przed którymi błaga się o wstawiennictwo u Boga. a jezuici potraktowali różaniec jak „salę ćwiczeń” duchowych?

  W niezwykłej książce specjalista-mariolog. Wincenty Łaszewski opisuje pasjonujące dzieje różańca. świętych zaangażowanych w krzewienie modlitwy i spektakularne cuda. które towarzyszyły ich misji.

  Wielcy znani i nieznani: św. Dominik. Kartuz Dominik z Gdańska. Małgorzata Bawarska i Mechtylda z Hackeborn. bł. Alan de Rupe. św. Józef Herman. św. Jan Eudes. Jan Jakub Olier i Wincenty Pallotti.

  Objawienia różańcowe z całego świata: Guadalupe. Lourdes. Gietrzwałd. Turyn i Fatima.

  Krucjaty różańcowe. dające zwycięstwo pod Lepanto i Chocimiem i wyzwolenie Austrii spod okupacji Sowietów

  Nigdy nie sądziłeś. że historia różańca może być tak pasjonująca.

  Wydawnictwo: Fronda

  Cena: 29.99


  Plemiona (#1). Wojna bogów

  Autor: Łukasz Radecki

  Trójka rodzeństwa przenosi się w czasie o półtora tysiąca lat do słowiańskiej Polski. Gromowładny Perun wraz z innymi bogami stawia czoła Czarnobogowi – demonicznemu władcy bestii i demonów z północy – i przegrywa. Na pradawną krainę pada złowrogi cień. Ostatnia nadzieja w mistrzostwach. które zwołuje bóg bogów – Światowid. Ich zwycięzca posiądzie moc pokonania złego boga. Ale jeśli polegnie – słowiańskie ziemie na wieki utoną w mroku i krwi.

  Czy trójka śmiałków z przyszłości jest w stanie odmienić losy tych ziem? Czy rodzeństwo odnajdzie się w nowej. zupełnie obcej rzeczywistości? Bez telefonów. internetu. bieżącej wody. ale za to ze wszędobylską magią?

  Wydawnictwo: Nowa Baśń

  Cena: 30.9


  ISBN

  9788380171565: Wydawnictwo

  Format

  28.35: https://woblink.com/ebook/etyka-sfery-publicznej-jolanta-itrich-drabarek-133427u

  Cena:  co nas nie zabije to nas wzmocni, joanna balicka, koń na wzgórzu, elect rachel van dyken, bodo schafer, zarządzanie zasobami ludzkimi literatura, motyw książki w filmie, wojna galijska pdf, mikołaj hermann, arabski talar, ja żem, wobik, baśnie wolnego rynku, zbigniew bukowski…