Zabawki

Zabawki

Autor: Izabela Szolc

Misie. lalki. pozytywki. puzderka a nawet gadżety dla dorosłych mogą być świadkami przerażających historii. opowiedzianych w tej niezwykłej książce. będącej wynikiem projektu #grozajestkobietą. zapoczątkowanego przez portal Grozownia.

Pamiętajcie. że zabawkami możemy się bawić. ale też nimi stać w rękach innych. najczęściej złych sił.

Wydawnictwo: Wydawnictwo IX

Cena: 19


Letni seks 3: Park – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Park tętnił życiem. rozbrzmiewał tu śmiech i gwar. ale nikt nie miał pojęcia. co właśnie robili. To była ich tajemnica. Miała opuszczoną spódnicę i powoli. bardzo powoli poruszała biodrami. Ktoś mógłby ich nakryć dopiero w momencie. gdyby przystanął i przez dłuższą chwilę im się przyglądał. Ale to im nie groziło. bo wszyscy byli zajęci sobą.

W drodze do Folkets Parku. gdzie mają spędzić popołudnie. Alice i Eddie nie mogą oderwać od siebie rąk. Trudno im się powstrzymać od pieszczot. zwłaszcza że Alice chwilę wcześniej zdradziła chłopakowi. co ma na sobie pod spodem. W parku jest mnóstwo ludzi. ale para nie może zapanować nad pożądaniem. Na szczęście namiętni kochankowie starają się być na tyle dyskretni. by nie wzbudzać podejrzeń. Ale czy na pewno nikt n

2.99: https://woblink.com/ebook/letni-seks-1-autobus-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-203428u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/203519/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788382261790: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/niedoswiadczone-widmo-herbert-george-wells-203356u

Cena:


Pawilon szósty

Autor: Anton Czechow

Andriej Jefimycz Ragin to człowiek inteligentny i nader szczery. a jednocześnie niewierzący. że posiada prawo do zmieniania życia – swojego i swoich pacjentów – na lepsze. Wszystko staje się dla niego rutyną. a leczenie uznaje za zupełnie bezsensowne. co sprawia. że w szpitalu pojawia się sporadycznie. Jednak podczas jednej ze swoich wizyt odwiedza salę numer 6. przeznaczoną dla chorych umysłowo. Ta wizyta zmieni więcej niż mógłby kiedykolwiek przypuszczać.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99jak pisać. pamiętnik rzemieślnika, king to pdf, pieniądze są sexy, józef dobosz, mój torin pdf, łups, thorgal ponad krainą cieni, marcin meller anna dziewit meller, karine giebel, historia niepełnosprawności, bad saint pdf, wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu, george rr martin ogień i krew, zrozumieć act…