The Untouchables

The Untouchables

Autor: J. J. McAvoy

Drugi tom serii. która zyskała miano „zupełnie innej historii mafijnej”!

Dalsze losy Melody i Liama z Ruthless People

Jeden sekret. Wiele ofiar.

Wszystko. co Melody Callahan wiedziała o swojej przeszłości. okazało się kłamstwem. Jej ojciec kłamał. Jej mąż kłamał. Ale prawda jest taka. że sekrety w końcu muszą wyjść na jaw. Nie mogą wiecznie pozostawać w ukryciu. I tak też się stało.

Kobieta dowiedziała się. że jej matka Aviela żyje i – jakby tego było mało – zrobi wszystko. żeby zniszczyć to. co Melody i Liam budowali przez ostatni rok.

Mając nowego wroga i bezustanną uwagę mediów. związaną ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Liam i Melody muszą walczyć na kilku frontach. Melody nie wie. co robić. Jest rozdarta między silnym uczuciem do męża a chęc

35.9: https://woblink.com/ebook/bolesna-historia-stomatologii-zofia-szachnowska-olesiejuk-wynbrandt-james-197154u

Cena:


ISBN

9788380538184: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/trzecia-siostra-louise-jensen-jacek-zulawnik-196054u

Cena:


Więź. Dlaczego rodzice powinni być ważniejsi od kolegów

Autor: Gordon Neufeld

Psycholog kliniczny oraz lekarz medycyny łączą siły. by zmierzyć się z jedną z najbardziej niezrozumiałych tendencji. która coraz silniej uwidacznia się wśród młodych pokoleń. Doktor Gordon Neufeld i Gabor Maté szukają odpowiedzi na trudne pytanie: dlaczego dzieci stawiają kolegów wyżej niż rodziców?

Książka Więź ułatwia rodzicom zrozumienie tego niepokojącego zjawiska i proponuje rozwiązania mające przywrócić intuicyjnej więzi między dzieckiem a rodzicem należne jej pierwszeństwo. ustalić właściwą hierarchię w domu i odzyskać zaufanie i miłość swoich dzieci.

Koncepcje. zasady i praktyczne porady zawarte w książce pomogą rodzicom w zapewnieniu dzieciom tego. co przewidziała natura: prawdziwej bliskości. bezpieczeństwa i ciepła oraz możliwość przekazania wartości często nieobecnych w relacjach z rówieśnikami.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9


Ręka na ścianie

Autor: Maureen Johnson

Akademia Ellinghama musi być przeklęta. Nie żyją już trzy osoby. które znalazły się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. I to wszystko w momencie wielkiego triumfu Stevie. która wie już. kim jest Nieodgadniony. Rozwikłała tajemnicę. Największą zagadkę stulecia.

A przynajmniej tak się jej wydaje. Jak to. co się dzieje teraz. jest powiązane z przeszłością? W tym miejscu zagadek i tajemnic muszą być też odpowiedzi…

Jak zachowa się Stevie. kiedy Akademii zagrozi ewakuacja? Czy zostanie na posterunku. by zetknąć się oko w oko z mordercą? Czy rozwiąże zagadkę zabójstw sprzed 75 lat?

Finał trylogii zapowiada się równie intrygująco i emocjonująco. co dwie poprzednie części!

Ten bestseller „New York Timesa” i „USA Today” sprawi. że Wasz puls gwałtownie przyspiesz

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.94


ISBN

9788381321792: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/lady-m-albena-grabowska-206717u

Cena:wody świata, niewolnictwo w stanach zjednoczonych, piotr jordan śliwiński, leila meacham, psalmy pdf, pokochaj siebie pdf, szczegółowe streszczenie kamienie na szaniec, król bez skrupułów chomikuj, stephen king ebook za darmo, miasto bezkresnej nocy, narodziny hordy, wyznanie mojżeszowe, motywy w kamieniach na szaniec, drzazga, agnieszka maciąg menopauza…