Łempicka. Tryumf życia

Łempicka. Tryumf życia

Autor: Małgorzata Czyńska

Malarka. arystokratka. femme fatale.

Tamara Łempicka – artystka w pracy i w życiu. Niepokorna. skandalizująca. zafascynowana pięknem ludzkiego ciała. Orędowniczka wolnej miłości i przyjemności życia. Budowała swoją legendę konsekwentnie i bezkompromisowo. Ważniejsza od prawdy była dla niej opowieść – tych kilka dodanych szczegółów. które zmieniały to. co nudne. w to. co niepowtarzalne. W końcu żyć to wyróżniać się na tle innych.

Czy da się dotrzeć do prawdziwej historii. przedzierając się przez misternie stworzoną legendę? Małgorzacie Czyńskiej udało się uchwycić Tamarę – kobietę z krwi i kości. która kochała. pracowała i zmagała się z losem. by trwale zapisać swoje miejsce w historii.

Małgorzata Czyńska – pisarka

15.95: https://woblink.com/ebook/dlugi-platek-morza-isabel-allende-anna-sawicka-188361u

Cena:


Wszystko. czego pragnę w te święta

Autor: Anna Langner

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek!

Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane. choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę. mieszkanie bez kredytu w centrum Poznania i całkiem niezłe auto. Nie ma za to czasu na spotkania z bliskimi i związki. o randkach nawet nie wspominając.

Kiedy jak co roku wyjeżdża na święta do rodziców. chce wykorzystać ten czas. aby odkryć. czego tak naprawdę pragnie od życia. W rodzinnym domu oprócz brata bliźniaka zastaje tajemniczego pociągającego łobuza. który od pierwszych minut działa jej na nerwy.

Spokojne święta? Dzięki intrygującemu mężczyźnie Ewa może w tym roku o nich zapomnieć. Bruno niczym huragan wprowadza ją w niebezpieczny świat. w którym żyje się szybko i na krawędzi bezpieczeństwa. Dokąd zaprowadzi i

:

Cena:


ISBN

9788380835344: Wydawnictwo

Format

28: http

Cena: 29.9horyzony, hewitt kate, kompendium farmakologii janiec, kwiaty w pudełku książka, wieden 1683, pani kebab, demon w watykanie pdf, j.angielski ćwiczenia, buddyjska sztuka znikania, oskarżyciel whitney g, szkoły alternatywne rodzaje, isfp zawody, enderson, paczuska, siedem sióstr wszystkie tomy, nie tak jak u zbójców, mężczyzni którzy nienawidzą kobiet, harlan coben książki, anatomia człowieka książka pdf, kindle jakie pliki…