Siostra Śmierć

Siostra Śmierć

Autor: Daniel Petr

Utalentowany śledczy z Uścia nad Łabą. Václav Rákos przyjeżdża do szpitala w Rumburku. Podejrzewa. że zmarła w wyniku zatrucia alkoholem metylowym pacjentka została zamordowana. Dwa latawcześniej doszło tam do sześciu innych tajemniczych zgonów. Czy te sprawy się łączą?

Niedługo potem ginie pracownik pobliskiego parku narodowego. Wszystkie dowody wskazują na Miloša Bieleja. zbrodniarza wojennego z byłej Jugosławii. Problem w tym. że zbiegły kiedyś do Czech Bielej od dekady nie żyje.

W swoim debiucie kryminalnym Daniel Petr zabiera nas na północ Czech w okolice skalnych miast Parku Narodowego Czeska Szwajcaria i tworzy opowieść równie urozmaiconą. jak tamtejsza rzeźba terenu.

Powieść była częściowo inspirowana autentyczną sprawą pielęgniarki z Rumburka. której nadano przy

29.9: https://woblink.com/ebook/zaginiona-lisa-harris-128866u

Cena:


Zaginiona

Autor: Lisa Harris

Agentka specjalna Nikki Boyd nie jest zazwyczaj wzywana w przypadku popełnienia morderstwa; jej domenę stanowią śledztwa w sprawie osób zaginionych. Kiedy jednak w domu położonym na spokojnych przedmieściach Nashville dochodzi do podwójnego zabójstwa. a właściciele posesji znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Nikki rozpoczyna dochodzenie mające wskazać aktualne miejsce pobytu Maca i Lucy Hudsonów.

 Pierwszy trop niespodziewanie wiedzie na łódź jej najlepszego przyjaciela. Tylera Granta. a dalsze poszlaki – poprzez labirynt karteli narkotykowych. zbliżają ją do bezwzględnego mordercy. który nie cofnie się przed niczym. by uciszyć każdego. kto zagraża jego interesom.

 

Krytycy o Aktach Nikki Boyd

 

Ostra jazda od początku do końca.

RT Book Rev

:

Cena:


Niemiecka wojna podwodna 1914-1918

Autor: Prendergast Maurice

Publikacja ta poświęcona jest działaniom niemieckich okrętów podwodnych podczas I wojny światowej. Jeszcze niedługo przed wybuchem Wielkiej Wojny niemieckie dowództwo nie zdawało sobie sprawy z roli. jaką mogą odegrać U-booty. Szybko jednak doceniono ich skuteczność. W prezentowanej publikacji opisano szczegóły ich konstrukcji. liczbę i rozmieszczenie. tempo. w jakim wchodziły do służby i ponosiły straty. Książka wspomina o niemal wszystkich aspektach związanych z niemiecką bronią podwodną.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99anna szawiel, książki fantasy ranking, ibuk.pl za darmo, 11 minut paulo coelho pdf, symmachia spartanska, planeta lema. felietony ponadczasowe, zabójcze lekarstwa, nuka world poradnik, anatomia człowieka książka pdf, 365 dni ebook, hermann hesse siddhartha, sposob na elfa, ciemnosc, chuliganeria, sam harris koniec wiary, potaczała, larry niven pierścień…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin